Question Cea mai bună sinteză la scară largă (+100 kg) pentru amfetamină din P2NP

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vreau să fabric amfetamină la scară industrială din P2NP și aș dori să știu care este cea mai bună cale.
vă mulțumesc tuturor!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Cea mai bună cale este de a găsi mai întâi cumpărători. sunt sigur, nici măcar nu încercați să faceți scara 1gram.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Sunt de acord. Am învățat că toată lumea vrea să facă Kgs de metamfetamină atunci când obține gândul doar pentru a realiza "Oh, rahat, de fapt, nu este la fel de ieftin cum am crezut mai ales că nu am nici o idee despre ceea ce încerc să fac și trebuie să utilizeze proceduri 3× mai scumpe doar pentru că am găsit cel mai bun să fie prea complex".

Oamenii ignoră adesea și dimensiunea vasului doar pentru a-și da seama că "Oh, la naiba, dacă vreau să fac cantitatea asta și aia am nevoie de baloane de 20 L+ care costă 4-10× decât varianta de 1 L." Un bonus este "Oh, la naiba, chiar dacă am balonul, am nevoie de o manta de încălzire de 20 L care, de asemenea, costă la fel de mult".

Nu vreau să spun că acest lucru este imposibil. Sunt oameni care au făcut-o, poate am făcut-o și eu??? Cine știe 🤩... Oricum, spun doar că 99,9% dintre oameni nu au resursele necesare pentru a face acest lucru și, cel mai probabil, nu vor avea niciodată.

Ceea ce vreau să spun este că toți cred că vor face un kg de amfetamine de la prima lor tragere, dar în realitate nu există un astfel de laborator fără a face mai întâi cantități mici și a le vinde. Serios vorbind, ori ai banii necesari pentru a face așa ceva, dar ești prea bătrân și nu ai cunoștințele necesare pentru a te bucura de drogurile pe care le produci, ori nu ai banii necesari (pentru că, crezi sau nu, trebuie să mănânci/beți, să plătești facturile la utilități, mașina...) yk. Așa că începi cu cantități mici și urci încet spre vârf. Dar fără bani nu există laborator. Și când nu există laborator? Nu există niciun produs. Este atât de simplu, oameni buni 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Și ca să nu subestimăm puterea unui chimist clandestin, frate, nu poți să intri pur și simplu în depozitul unui furnizor de produse chimice și să cumperi 50 L de benzaldehidă fără să pui întrebări. Trebuie să ai un permis de prezentare și o explicație validă a scopului pentru care vrei să o folosești. De fapt, înveți să te descurci destul de bine cu rahatul ăsta, dar, după cum am spus, dacă nu ai nicio idee în ce te bagi și faci asta, vei fi prins destul de repede. Chiar dacă te-ai hotărât să-ți faci propria benzaldehidă din alcool benzilic, situația devine și mai gravă, deoarece oamenii o folosesc direct pentru a face metamfetamină. Chiar dacă ceva nu este un precursor, ei știu, știu la ce ar putea să-l folosească oamenii, nu sunt complet idioți.

Breaking Bad este un mare show TV, dar această parte cu privire la precursori este eh. Să spunem "suprasaturat" pentru a denota ușor. De exemplu, nu există nicio șansă să ieși cu butoaie de acid fenilacetic ca în serial. Asta e o ficțiune. De aceea este un show TV. Este pentru divertisment. Dar hei, e hilar. Este suficient de amuzant pentru acest forum pentru a merge în ea este footsteeps lmao :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nu este o muncă ușoară, credeți-mă, cu fiecare zi care trece sunt tot mai convins că este mai bine să lucrezi unele zile ca "bucătar" pentru un grup serios decât să ai propriul tău loc de muncă, este mai greu decât crede lumea.
Evident, este greu să o faci în mod profesionist și în siguranță, să o faci în mod amator și să ajungi la închisoare este mai ușor și mai puțin greu, asta este un fapt ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Da, omule, mie-mi spui.

Nu a trecut prea mult timp de când am început să apreciez chiar și munca asociată cu producerea de cantități mari de orice în laborator. Fie că este vorba de medicamente sau de orice alți compuși interesanți. Dragostea mea autentică pentru chimie m-a făcut să merg mai departe.

Ori de câte ori mă simt prost și vreau să renunț, mă gândesc la cât de multe am învățat de-a lungul timpului și la cât de mult m-au ajutat cunoștințele mele de chimie în ansamblu. În cele din urmă, am ajuns la un punct în viața mea în care acest lucru nu mai era muncă. Nu mai avea nimic de-a face cu drogurile. Dintr-o dată am fost înconjurat de oameni minunați într-un laborator minunat, cu o pasiune minunată. Mi-am dat seama că ceea ce fac nu mai este doar un proiect sau o dedicație, este o cercetare reală a unor compuși rari despre care mulți nici măcar nu au auzit sau nu au văzut cu ochii lor.

Mi-aș dori ca ceea ce facem să nu fie restricționat de reguli și restricții fără sens. Mi-aș dori să nu fim cenzurați când spunem ceea ce vrem, când facem ceea ce vrem, când luăm ceea ce vrem. Nu sunt un anarhist. Nu cred că ar trebui să ne omorâm între noi pentru lucruri minore. Dar cred în adevărata libertate. Unii oameni pe care îi cunosc și unii de pe forumul BB mi se par a fi persoane foarte talentate. Adică, gândiți-vă la asta. Cu toții lucrăm în acest mediu restricționat în care suntem monitorizați în permanență cu privire la ceea ce facem. Cu toate acestea, reușim să sintetizăm compuși nemaiîntâlniți până acum în laboratoare finanțate de guvern, care de multe ori se străduiesc să o facă ele însele (vorbesc pe baza experienței personale reale).

Îmi doresc să vină o zi în care să oprim această nebunie și să înțelegem că relația dintre oameni și droguri poate exista simbiotic, fără violență inutilă.

Am fost chimist înainte să fac droguri. Dar am început să trăiesc cu adevărat această viață uimitoare, plină de aventură și iubire abia după ce am început să produc droguri. Dacă sunt capabil să fac compusul fără să mă rănesc pe mine sau pe alții. Îmi aparține. Nu contează ce-mi spui sau cum încerci să mă manipulezi cu povestea ta de rahat despre cum am distrus viețile oamenilor. Știi ce văd eu? Oameni reali, adevărați, care se uită în ochii mei și îmi mulțumesc că le-am permis să experimenteze asta. I-am lăsat să experimenteze dragostea și sentimentele de fericire adevărată. Într-o manieră sigură, fără să-și facă rău cu droguri impure de rahat pe care le-au văzut înainte de produsul meu pe străzi.

La naiba cu războiul împotriva drogurilor. La naiba cu aplicarea legii și cu fiecare ofițer care susține acest rahat. Trăiți oameni liberi. Nu lăsați pe nimeni să vă păcălească să faceți altfel.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Frumos exprimat, prietene.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Cea mai bună modalitate este să cumpărați direct (p2np)
Pot oferi calitate p2np
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
De când am dat-o în bară cu o sinteză mare pentru a obține 100 kg de produs, o fac de 5-10 ori mai mică pentru că am avut probleme cu temperatura/reacția și de astăzi plâng pentru că am pierdut atât de multe substanțe chimice :(
 
Top