Question Vânzările de amfetamine sunt în creștere din cauza penuriei de stimulente din SUA?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Din câte am înțeles, profiturile de amfetamină sunt cam jalnice în comparație cu meth, dar, omule, toată lumea de aici din SUA a rămas fără TOATE stimulentele prescrise... Oamenii se întorc la producătorii de la gâtul nostru de pădure? Este acesta un moment bun pentru a obține pe tren amfetamină clandestină?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Dacă nu faceți bani din amfetamină, atunci o faceți greșit. Absolut puteți face o grămadă dacă prețul produsului dvs. se raportează la calitatea pe care o oferiți. Eu personal am prețuri mai mari decât concurența, dar oamenii vin la mine pentru că produsul meu este întotdeauna ceea ce spun eu că este și ei știu că este cel mai bun. Ei știu că primesc mai puțin, dar prețul ridicat este mai valoros pentru ei și pentru portofelul lor. Ei știu, de asemenea, că acesta este produsul care le va rupe toleranța în ceea ce privește. Atunci când se procedează corect și se produce amfetamină pură și puternică, oamenii pur și simplu nu mai vor chestia aia murdară. În general, da, se poate spune că amfetamina este mai puțin solicitată în SUA, dar există o piață pentru ea, în special în UE. Există oameni care vor doar amfetamină și nu metamfetamină.

Chiar dacă o produceți în cantități mici, cu o sinteză bine optimizată, obțineți atât de mult din atât de puțini bani și material de bază, încât ar fi greu să nu obțineți un profit. Dacă ești un chimist bun și priceput și știi că, de fapt, ai cea mai bună sinteză din gama opțiunilor tale și oamenii încă se plâng de preț, pur și simplu nu le vinde... Treceți la altcineva. Există oameni care înțeleg că calitatea este mai importantă decât cantitatea, chiar și în lumea drogurilor.

Oamenii par să ignore acest lucru surprinzător pentru că obțin "ceva", dar nu asta este ideea. Ideea este să vă dați seama de cel mai bun mod și de posibilitățile fiecărui pas pe care îl faceți în sinteză. Credeți-mă, dacă vă optimizați sinteza, veți face o mulțime de bani.

Nu ar trebui să lăsați oamenii să nu vă respecte pe dvs. și produsul dvs. în acest fel atunci când nu au nicio idee despre complexitatea unei operațiuni de producție pentru astfel de lucruri.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Așa că am făcut-o doar pentru mine, am făcut o mulțime de lucruri pentru mine doar pentru a experimenta, dar m-am gândit să măresc nivelul un pic și să profit de această penurie. Nu am vândut niciodată.... Totuși, acum sunt la facultate, am 34 de ani și mă întorc, bineînțeles că vreau să obțin un master în chimie, dar e greu să trăiești în zilele noastre și să mergi la facultate din cauza scumpirii afurisite a tuturor lucrurilor.... Prin urmare, întrebarea este dacă amfetamina singură este cu adevărat profitabilă. Nu vreau să fac metamfetamină sau alte lucruri de tip N-metilat... Mai degrabă amfetamină, mescalină, TMA-2, etc. Oricum, mulțumesc, apreciez răspunsul, este foarte util să știu asta.

Dar trebuie să întreb, ce faci ca să te asiguri că al tău este mai bun decât restul? Rezolvi racematul doar în Leavo? Distilați baza liberă?
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Materiile prime achiziționate sunt pur și simplu prelucrate.
Profitul poate ajunge la 1000%.
 
Top