Looking for a vendor Amfetamină

Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, Caut cine mă poate ajuta cu fabricarea amfetaminei, pot plăti pentru predare, care îmi va spune cum să încep să o fac de la primul pas până la sfârșit.

Mulțumesc!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Dacă cineva acceptă bani de la dumneavoastră, acest lucru ar constitui o conspirație pentru fabricarea de substanțe controlate.
Site-uri precum; Erowid, arhivele rhodium, arhivele hive, drugs-forum, the vespiary, science madness și aici au un munte de resurse și metode. Este o idee proastă și nu este permisă în majoritatea locurilor, să hrănești cu lingurița o persoană pentru că nu ai făcut suficient efort pentru a înțelege pericolele inerente. Oamenii vă vor răspunde gratuit la întrebări, dar trebuie să faceți cercetarea pentru a ajunge la întrebări. Există videoclipuri despre sinteza amfetaminei în secțiunea video a acestui site pentru a vă ajuta să începeți. Mult noroc 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Când am citit prima linie am fost trist să văd că acesta este doar un site ca toate celelalte într-un mod rău. Dar am continuat să citesc și știu că acesta este cel mai bun loc. Vă mulțumesc pentru că m-ați primit
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Voi crede când o voi vedea lol.Dintre toți oamenii pe care i-am ajutat, o mână de oameni au oferit bani și exact 1 a mers de fapt și mi-a trimis ceva pentru timpul și efortul meu.Îi sfătuiesc pe toți cei care acceptă acest tip de aranjamente să ceară plata în avans.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Îmi pare rău, accept doar plata în Sudafed, ți-ai primit cele 2 cutii din acest an? Iau autobuzul până la farmacie, ai un act de identitate?
 
Top