Question Despre 4MMC și 3MMC

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
El oamenii,

Am vorbit o vreme cu niște oameni pe un forum de droguri despre 4MMC. Am vorbit despre prețuri și cât de mult le-a plăcut 4MMC, dar nu se găsește nicăieri în regiunea lor.
Întrebarea mea acum este ; cu sinteza de pe acest forum care este folosit pentru a face mefedronă (4MMC, MMCAT, MIAUW, DRONE) faci mefedronă oldschool care a fost făcut în 2012 sau este aceasta o altă variantă. Întreb acest lucru pentru că le-ar plăcea foarte mult dacă ar putea găsi 4MMC din acea perioadă pe piață, dar nu este nicăieri de găsit. Oamenii care spun că vând 4MMC vând practic 3MMC.

De ce se întâmplă acest lucru? Din moment ce 4MMC și 3MMC sunt ambele interzise, de ce doar una dintre ele se află pe piață și nu ambele? Cunosc diferența de euforie, dar nu există o mare diferență în sinteză sau mă înșel? Deci, care este motivul pentru care se întâmplă acest lucru?

Ar putea cineva să mă informeze mai mult despre acest lucru

Mulțumesc.
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
nu există nicio îndoială a cuiva, cuvântul în instanță este mai important decât dovezile din caz
pentru producția de medicamente aveți de la 3 ani minim maxim 15 ani
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ce naiba vrei să spui. În ce fel de limbă de film vorbești. Ăsta nu e nici pe departe răspunsul/informația pe care o caut. Oricine produce droguri nu trebuie să i se reamintească de pedepsele cu închisoarea pe care le poate primi. Cred că sunteți pe forumul greșit decât.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Nu există "oldschool" 4-mmc. Molecula este aceeași pur și simplu înainte de interdicție era făcută de chimiști adevărați care aveau standarde și etnii. După interdicție, crima organizată a preluat partea de fabricare și tot ceea ce urmăresc este profitul, de aceea există meph vechi și nou
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
la început, chinezii nu știau dacă produsul lor avea vreun efect, era adesea contaminat cu metilamină și alți contaminanți acum puteți obține un produs curat, având grijă de calitatea dumneavoastră grupurile mari organizate nu dau doi bani pe nimic și banii contează
 
Top