Question Efectul 3cmc

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Bună ziua prieteni ☺️😊 pot să știu care este efectul clinic al 3cmc?
Vreau să știu ce efecte provoacă și ce efecte secundare, vă rog 🙏
Întrebarea mea se adresează celui care l-a încercat.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Aspecte pozitive: Energie, puteți sta câteva nopți fără somn, doar să petreceți sau să lucrați dacă este necesar. Dozele mici vă pot spori concentrarea și productivitatea, însă asigurați-vă că rămâneți chiar sub pragul euforiei; dacă îl depășiți, productivitatea dvs. intră în abis. În cazul meu personal, cu doze foarte mici, atenția mea pentru detalii și spiritul de observație o iau razna, pot să-mi imaginez fiecare detaliu foarte repede, de exemplu, uitându-mă la o mulțime, voi observa fiecare mic detaliu, ce poartă fiecare persoană, culorile, modelele în care se mișcă etc. Euforia este scurtă, 10 minute maximum 15, problema este că exact când te bucuri de ea începe să dispară, așa că trebuie să mai tragi o linie. Îmbunătățește apetitul sexual și rezistența, face ca unele dorințe ascunse să iasă la suprafață și pentru unii oameni asta nu este chiar plăcut în public :))
Negative: Deteriorarea nasului, am încercat multe variante de la bucătari diferiți, nu există 3cmc care să nu vă ardă nasul. Nevoia de redozare este reală, de cele mai multe ori vă veți termina toată rezerva. Îți usucă corpul de lichide, așa că hidratarea este obligatorie. Unii oameni ajung la psihoză, dar este nevoie de o cantitate mare de drog plus câteva nopți fără somn pentru a ajunge acolo. Îți înlătură inhibițiile și te face să faci sau să spui lucruri pe care nu le-ai face în mod natural, așa că ține minte să nu iei acest drog și să te afli în preajma persoanelor nepotrivite. Cel mai bun mod de a atenua acest lucru este să luați un benzo chiar înainte de a vă termina rezerva și să fumați și puțină marijuana, veți dormi ca un copil și nu veți avea efecte secundare a doua zi.

Aveți grijă dacă beți și alcool, cel mai bine este să nu combinați, eu de obicei beau două sau trei pahare de vin alb pe noapte, cumva efectele se sinergizează ca 1+1=3, high-ul va fi mai puternic, dar și capul va fi mai greu. Cel mai interesant lucru este că nu există nici un fel de mahmureală în ziua următoare, nu mă întrebați cum, dar dacă aveți o mahmureală de la x cantitate de alcool fără a lua acest medicament, dacă utilizați aceeași cantitate de alcool sau mai mult combinată cu 3cmc a doua zi după somn, veți avea mahmureală zero.

În general, acesta este un medicament decent, dar există alternative mai bune cu siguranță, dacă ar trebui să aleg între acesta și cocaină, aș alege sincer acesta ( o variantă de calitate cu siguranță). Cu toate acestea, 3MMC este mai bun, cel puțin pentru mine, unii oameni preferă graba, eu prefer mai multă euforie și din moment ce nu pot găsi un 4MMC adecvat, pentru numele lui Dumnezeu, 3MMC este cuibul pentru mine în acest moment.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Vă mulțumesc foarte mult pentru ajutor, am avut nevoie de aceste informații, vă sunt recunoscător
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Vreau să spun că acest lucru este un dat, probabil ați încercat. Dar ce ar u spune că lipsește din 4mmc făcut aici?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Euforie, ceea ce am găsit a fost mai puțin euforic decât ceea ce 3 mmc am avut...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Deci crezi că sinteza 3mmc promovată aici și prin extensie 3mmc este superioară? Hmmm Va trebui să încerc asta și să văd. Adică nu am încercat niciodată pre ban 4mmc, am încercat preban 3mmc și a fost minunat, deci.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
ce ai înțeles? am spus că ce 4mmc am cumpărat de pe acest forum până acum a fost nașpa. au alcked euphoria....
 
Top