Question #3 vs #4 H întrebări și propunere

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Deci,
Am crescut pe #4 H sau ECD până când fent a preluat controlul . Odată ce m-am trezit la piețe, mi-am dat seama de diferitele tipuri de h. Întotdeauna am presupus că h cu care eram obișnuit era din Afganistan, ceea ce am aflat mai târziu că era incorect. Întrebarea mea este că am observat cât de ieftină este destinația 3 H, mai ales în Europa. Am fost uimit de costul scăzut. Întrebarea mea este, este posibil să iau cumva #3 & sinteză mai departe pentru a face #4? Probabil că nu aș încerca personal, deoarece știința și matematica mea nu sunt la înălțime. Cu toate acestea, mă întreb dacă cineva ar avea cunoștințele și inteligența necesare, ar putea face acest lucru? Diferența de preț este de aproape $120 usd. Presupun că dacă s-ar putea face, s-ar face. Dar totuși trebuie să întreb din curiozitate.....este posibil?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pentru a vă putea răspunde la întrebare, dezvăluiți denumirile utilizate (#4 H, ECD, #3)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 heroină, #4 heroină, ecd=east coast dope (chicago over to NY)
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
#3 a fost freebase și #4 a fost versiunea cu sare, corect? Bănuiesc că motivul pentru care freebase s-ar putea vinde mai ieftin este că este greu să cumperi atât de mult HCl fără suspiciune? Aceasta este doar o speculație, totuși, în mod logic freebase ar trebui să fie mai scumpă dacă potența = preț, deoarece nimic nu ar reduce potența în versiunea freebase. Apoi, din nou, sunt destul de sigur că o parte decentă din baza de utilizatori H îi place să inhaleze H, ceea ce nu este fezabil cu versiunea freebase
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
cred că se referă la transformarea h maro din afganistan în h albă din asia.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Nu este "China White" doar un nume de stradă pentru heroina amestecată cu fent?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
pe vremea "mea"... china white era heroina albă din asia. scuze pentru confuzie
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ah, bine, mulțumesc pentru explicație :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Acum da. Dar la un moment dat China White era heroină de calitate superioară din China.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana că este exact ceea ce mă întreb. Luând cantități mari de Afganistan maro n transformarea în alb de înaltă calitate..... dacă este fezabil, sau dacă nu de ce?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Un alt mic fapt amuzant.....La un moment dat consumatorii puteau alege o multitudine de fentalogi, fent etc. . Apoi, se presupune că agențiile federale au amenințat moderatorii pieței că nu vor permite vânzarea de arme, nimic care să aibă legătură cu traficul de persoane și fent, pe care îl consideră terorism intern. Astfel, China White sau synthetic h au devenit termeni generali pentru fent sau amestec fent/h. Din păcate, acum oamenii nu știu ce cumpără. Înainte puteai să te uiți la tipuri n doza generală în comparație cu altele. Acum, este un mister. Ceea ce îl face mult mai puțin sigur. După părerea mea, vânzătorii au compensat prin scoaterea unor produse mai slabe și anumite tipuri au devenit învechite. Mă îndoiesc foarte tare că veți găsi carf pe vreo piață. Dacă ați găsi-o, ar fi tăiată în proporție de 99%. Guvernul a încercat, dar nu a înțeles că, prin impunerea anumitor restricții, a diminuat de fapt siguranța pentru consumatori. Acestea fiind spuse, mă bucur că nimeni nu vinde arme, oameni, animale exotice. Întotdeauna am râs că soția nebună Sum încă încearcă să angajeze un asasin online. Îmi amintesc că la un moment dat a existat o piață uriașă de arme înșelătoare. A fost complet fals. Nimeni nu a primit nimic. Dar ppl păstrat trimiterea de monedă pentru mai mult de 6 luni. Așteptând de cutia poștală lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
De asemenea, știți dacă H în europa este de bună calitate? sau este, de asemenea, tot tăiat cu fent și tot rahatul ăla
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nu sunt stabilit în Europa, dar mi s-a spus că Fent nu a preluat încă
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 nu este în SUA în afară de câțiva cumpărători online. De asemenea, originea cred că este diferită. În SUA am auzit că cea mai mare parte provine din Columbia, în timp ce peste tot în Afganistan. Am auzit că trebuie să adăugați și citrice la numărul 3. În marile orașe din SUA, majoritatea nici măcar nu au gudron negru, indiferent de motiv.....
 
Top