Question Twoja opinia na temat tego sprzętu laboratoryjnego?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
dla taniego budżetu :)

płyta grzejna + mieszadło magnetyczne: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

pompa próżniowa: https://www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

papier ph: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

skraplacz bąbelkowy: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

kolba płaskodenna z 3 szyjkami: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

kolba płaskodenna z 1 szyjką: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Cylinder testowy z podziałką: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



co jeszcze? rzeczy do destylacji, ale nie jestem pewien, co można wykorzystać do syntezy siarczanu amfetaminy lub mefedronu.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mój człowiek,

Po pierwsze, co chcesz syntetyzować?

Amfetamina czy mefedron?

Tak czy inaczej, jeśli zagłębisz się w artykuły i je przeczytasz, znajdziesz tam listę wymaganego sprzętu laboratoryjnego dla każdej syntezy i dostosujesz się do niej.

Pozdrawiam
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Cześć bracie
Tak, jestem głupi, nie myślałem o tym w ten sposób 😭

ale rzeczy vevora są dobre?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hej,

Vevor to sprzęt dla, że tak powiem, "majsterkowiczów".

Jeśli myślisz o poważnej syntezie i produkcji, polecam zakup prawdziwego sprzętu laboratoryjnego, jeśli robisz to dla zabawy, na małą skalę, tak, Vevor na pewno spełni swoje zadanie.

Pozdrawiam
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tak dla małej skali!

dzięki bracie
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Po pierwsze, jak już zostało powiedziane w innych publikacjach, powinieneś dobrze przestudiować syntezę każdego związku, który będziesz chciał zsyntetyzować, ponieważ mogę zagwarantować, że istnieją związki takie jak te, które wymieniłeś, które nawet wymagają drogiego sprzętu lub szkła, przy odrobinie pomysłowości. i domowe narzędzia, które można wyprodukować katynony i amfetaminy. pozdrowienia i szczęśliwego nowego roku przyjacielu!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Czy powiedziałbyś, że to dobry pomysł, aby zrobić 3 lub 4-mmc z xmethyl bromoketonu bez odpowiedniego sprzętu laboratoryjnego? Ponieważ jestem zainteresowany wypróbowaniem tego pewnego dnia, zaczynając od tej substancji chemicznej, ale nie chcę wydawać zbyt dużo pieniędzy na sprzęt, ponieważ i tak będzie to niska skala bez zamiaru zarabiania na niej pieniędzy.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jestem przekonany, że można zsyntetyzować 4 mmc lub dowolne katynony bez sprzętu laboratoryjnego, z własnego doświadczenia to gwarantuję.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
To jest bkmdma i nie używaj żadnych myśli laboratoryjnych
 

Attachments

  • IOya6S2RPC.jpg
    IOya6S2RPC.jpg
    2.7 MB · Views: 199

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Jakich rzeczy użyłeś? Jestem zainteresowany syntezą 4mmc
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ludzie srają na VEVOR jako firmę, ale prawdę mówiąc, nie jest ona zła dla amatorów. Jeśli zaczynasz, jest to dobry wybór. Należy tylko pamiętać, że zazwyczaj istnieją dobre powody, dla których droższy sprzęt laboratoryjny kosztuje więcej. Nie oczekuj, że na tym poprzestaniesz. Spodziewaj się aktualizacji ekwipunku w miarę postępów i jesteś dobry.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Nie syntetyzują własnych ketonów, kwasów ani alkoholi. Dobrze jest nauczyć się, jak to zrobić, co jest czymś więcej niż naczyniem reakcyjnym, ale skorzystaj z porad członków og. Chciałbym mieć te informacje, kiedy zaczynałem. być anonimowym i bezpiecznym dla większości!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Dokładnie. Nikt tego nie robi, gdy zaczyna. Uczysz się na bieżąco, kupujesz w miarę potrzeb.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Jak już wcześniej wspomniałeś, chcesz pracować na małą skalę. Zrób więc sobie przysługę i na razie trzymaj się z dala od radaru, nie kupuj szkła od europejskich firm chemicznych o ugruntowanej pozycji, czy w ogóle masz ku temu uzasadniony powód?

1. Istnieje mnóstwo doskonałej jakości, TANIEGO szkła laboratoryjnego z Chin. W niektórych przypadkach oferują one wysyłkę z krajów UE lub przyspieszone procesy wysyłki, w ramach których ich paczki są obsługiwane hurtowo na podstawie umowy z platformą, na której sprzedają (np. strony internetowe alibaba).
2. Zaopatruj się w chemikalia w normalnych firmach (istnieje cały wątek na temat wymówek dotyczących chemikaliów, chemikaliów OTC, znajdź firmę, która specjalizuje się na przykład w czyszczeniu głowic atramentowych w drukarkach i zamów u nich alkohol izopropylowy), kupuj chemikalia klasy technicznej, oczyszczaj je, to także doświadczenie edukacyjne, uczysz się nowych rzeczy o tym, z czym pracujesz.
3. Vevor jest wystarczająco dobry, ale nie kupuj od nich bezpośrednio. Oni też są Chińczykami, ale mają większość swoich towarów w magazynach UE podłączonych do platformy Alibaba. Alibaba służy jako rodzaj usługi escrow. Nie potrzebujesz niczego lepszego do reakcji na małą skalę (powiedziałbym, że poniżej 10 litrów), ale spodziewaj się, że Vevor nie ma najlepszej kontroli jakości.
4. Ebay jest Twoim przyjacielem, zarówno jeśli chodzi o szkło, jak i sprzęt laboratoryjny. Likwidacje, zamykanie laboratoriów, rzeczy idą na sprzedaż, można kupić brud tanio.

Kiedy ukończysz studia i zrozumiesz proces zakupu 20-litrowego naczynia reakcyjnego od firmy chemicznej, nie będziesz musiał zadawać tych pytań, ponieważ będziesz już znał odpowiedzi. Do tego czasu wydasz też mnóstwo pieniędzy na inny sprzęt i będziesz żałował, że nie kupiłeś od razu 20-litrowego naczynia reakcyjnego. Nie będziesz jednak żałować doświadczenia, które zdobędziesz po drodze, ani zrozumienia sprzętu, którego będziesz potrzebować.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zgadzam się. Nie powinieneś kupować od nich bezpośrednio. Widziałem sprzęt VEVOR sprzedawany na przykład na AliExpress. Kupując pośrednio, masz przynajmniej pewność, że w przypadku uszkodzenia lub czegoś innego możesz utworzyć spór na platformie sprzedaży, co daje ci pewną przewagę.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Cześć Loki,

Dlaczego nie mogę kupować rzeczy ze źródła UE? Jest to dla mnie zbyt niebezpieczne?

Ok, rozumiem, ale kiedy mam na myśli małą skalę, mam na myśli 1 g produktu końcowego, a nawet mniej (aby nauczyć się podstawowych umiejętności itp.).
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Nigdy nie powiedziałem, że nie możesz. Zasugerowałem, że najprawdopodobniej byłoby lepiej. Wszystko zależy od ryzyka, jakie chcesz podjąć i od tego, jak dobry jest twój OPSEC. Jeśli masz zarejestrowaną firmę o ugruntowanej pozycji, która może mieć uzasadnione zastosowania dla szkła laboratoryjnego, w tym kolb okrągłodennych z 3 szyjkami, lejków rozdzielających, lejków Buchnera itp. i czujesz się pewnie, kupując wszystkie te rzeczy naraz, nie musisz zadawać tych pytań.
Po prostu wiedz, że ktoś może spojrzeć na twoją historię zakupów, a jeśli tak się stanie, będziesz musiał przynajmniej wytłumaczyć się z telefonu, który podałeś podczas składania zamówienia.

Jedną rzeczą jest kupienie sobie nawet 5-litrowej kolby okrągłodennej i kolumny destylacyjnej, do diabła, myślę, że mój dziadek ma większy zestaw niż ten, ale nikt nigdy nie spojrzy na 3-szyjkowe RBF i pomyśli, że po prostu destylujesz popłuczyny cukrowe, aby zrobić tani alkohol x)
Lejki Buchnera, pompy próżniowe, lejki rozdzielające, to nie są tanie rzeczy, chyba że jesteś studentem chemii z drogim hobby lub, jak powiedziałem, masz legalną firmę, w której musisz używać tych rzeczy, jakie jest twoje uzasadnienie ich posiadania? Zasadniczo zamówiłeś wystarczająco dużo rzeczy, aby wyposażyć małe laboratorium. Czy zrobiłeś to pod własnym nazwiskiem?

Większość sprzedawców w UE prowadzi rejestry, nie kupujesz od osoby prywatnej, są to firmy, które mają serwery z danymi klientów, gdzie twój zakup pojawi się po umieszczeniu i będzie przechowywany przez bóg wie jak długo. Niektórzy sprzedawcy w UE są zobowiązani (a niektórzy dobrowolnie) do zgłaszania podejrzanych zamówień na policję, nadal będziesz otrzymywać swoje towary, ale najprawdopodobniej zostaniesz również umieszczony na liście obserwacyjnej lub nawet zapukają do twoich drzwi, może za dzień, a może za 10 miesięcy, może twój wydział policji jest zbyt zatłoczony, a może będą monitorować twoje zakupy i pozwolą ci wykopać głębszą dziurę. Czy znasz przepisy dotyczące produkcji chemikaliów w swoim kraju? Czy odwiedziłeś jakieś fora związane z chemią hobbystyczną, fotografią, materiałami wybuchowymi, które istnieją w Twoim kraju? Założę się, że istnieją i na pewno mają sekcję poświęconą lokalnym przepisom i regulacjom, a może nawet można znaleźć historie ludzi zajmujących się produkcją rakiet z lampą błyskową lub fotografią czarno-białą w piwnicy i odwiedzających policję...

Jesteś w UE, prawda? Czy wiesz, czym jest REACH? Czy wiesz, które chemikalia są uważane za prekursory materiałów wybuchowych, a które za narkotyki? Czy wiesz, że nawet NileRed (specjalizujący się w chemii na youtube, nagrywa filmy edukacyjne), który mieszka w Kanadzie, otrzymał telefon od tamtejszej policji federalnej, ponieważ kupił zbyt duży lejek? Nawiasem mówiąc, kupił go na EBAY... Myślisz, że Kanadyjczycy mają więcej w dupie niż nasze lokalne departamenty policji i Interpol? Mamy całą grupę krajów, które wymieniają między sobą tego typu informacje i poświęcają całe grupy zadaniowe na polowanie na tajne laboratoria... kiedy przyjdą i zobaczą twoją brudną kolbę z trzema szyjkami wraz z prekursorami amfetaminy i 4mmc, myślisz, że będą się przejmować twoją historią o tym, jak zsyntetyzowałeś tylko gram, zanim cię złapali? Uderzą cię za produkcję, wagę prekursorów i bóg wie co jeszcze.

Myślę, że chodzi o to, że lepiej jest kupować w Chinach, ponieważ nikt tam nie przejmuje się tym, co robisz w Europie, biedni Chińczycy chcą tylko pozbyć się swojego gówna i możesz kupić około 40 sztuk szkła za 1 tys. euro, wszystko od skraplaczy po lejki i gówno, wierzę, że nawet VEVOR ma taki zestaw na dhgate lub aliexpress lub w / e i najprawdopodobniej mają go już w europejskim magazynie, więc zapłacisz 1/4 ceny i będziesz musiał poczekać kilka dodatkowych dni... wydaje się okazją, prawda?
Prawdopodobnie nadal powinieneś unikać wysyłania paczki do własnego domu lub na własne nazwisko, aby spać bezpiecznie.... Nie wiem, jakie masz doświadczenie, stąd tak długi post, ale generalnie powinieneś przestrzegać zasady "nie sraj tam, gdzie śpisz/jesz"...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Dzięki za wiadomość

Nie wiedziałem, że policja jest tak uważna na zakup materiałów 😮

Na pewno kupię w Chinach i wyślę na moją pocztę, czy to jest bezpieczne?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Powiedziałbym, że nie może być bezpieczniej. To nie jest tak, że Chiny bardzo współpracują z zewnętrznymi rządami.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ok, rozumiem, więc jeśli kupuję rzeczy z alibaba lub aliexpress, oczywiście nie umieszczam mojego prawdziwego adresu, umieszczam adres pocztowy, ale dotyczący mojego imienia i nazwiska? Nie biorę paszportu, żeby potwierdzić swoją tożsamość, bo mnie znają, więc nie mogę zmienić nazwiska z fałszywym paszportem.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jeśli chodzi o adres wysyłki, moja poczta mnie zna i mogę ich zapytać, czy mogą zmienić moje imię i nazwisko za pomocą stowarzyszenia, które mogę utworzyć za 1 € lub mogę poprosić ich o zmianę mojego imienia i nazwiska na inne i powiedzieć im, że to dlatego, że nie chcę umieszczać mojego imienia i nazwiska na stronach internetowych, myślę, że zaakceptują (w magazynie znajduje się post-it z moim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, jeśli otrzymają list dla mnie, zadzwonią do mnie i nie muszę pokazywać dowodu osobistego, ponieważ widzą moją twarz przez wiele czasu).

A jeśli chodzi o kontakt, mam dwóch, z których jeden jest znany na rynku sterydów, są największym sprzedawcą proszku sterydowego, gH itp. (qingdao sigma chemical) i inny kontakt, który sprzedaje DNP, mogę ich zapytać, czy znają kontakt, który może sprzedać mi coś lub coś w tym rodzaju.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
No dobrze, ale AliExpress, Alibaba czy made-in-china? są tak podobne....
To jest tak interesujące wtf Nie wiedziałem, że tak trudno jest kupić chemię...
Jeśli chcesz wiedzieć, jestem z Francji, więc nie wiem, czy to się zmienia dla smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Nie potrzebujesz sprzętu laboratoryjnego, aby zrobić 4mmc, potrzebujesz tylko szklanego dna z wódki, aby zrobić 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Tak, uważam, że jest to również ważny punkt, na który OP powinien zwrócić uwagę. Jeśli robisz to, aby zdobyć pieniądze, to szczerze mówiąc, mógłbyś obejść się bez kupowania dużej ilości szkła laboratoryjnego i po prostu użyć tego, co masz do dyspozycji. Wydaj resztę na odczynniki, tak abyś wyprodukował powiedzmy 3 kilogramy mety, posprzątaj, schowaj te 3 kilogramy i sprzedaj je bezpośrednio, działając jako pośrednik dla kogoś lub sprzedaj je w powiedzmy 6 mniejszych transakcjach, oczywiście jako pośrednik, zawsze zachowując się tak, jakbyś gówno wiedział o gównie...

Teraz, jeśli chemia jest czymś, co cię interesuje i chcesz nauczyć się więcej niż jednej syntezy i faktycznie zdobyć wiedzę na dany temat... to niezależnie od tego, jak nielegalne jest wytwarzanie narkotyków, wydaje się, że wybrałeś to jako swoje hobby. Więc może podejdź do tego inaczej i spróbuj znaleźć uzasadniony powód posiadania tych rzeczy w domu... zrób trochę luminolu, zapisz syntezę i przechowuj ją do znalezienia przez policję, włóż trochę metali do małych słoików i wyeksponuj je obok kolby z trzema szyjkami... i trzymaj całe nielegalne gówno, takie jak prekursory amfetaminy, w innym miejscu po drugiej stronie miasta.. możesz nauczyć się drobnej chemii również z legalnych rzeczy, a kiedy chcesz zrobić ten jeden gram czegokolwiek, możesz iść po odczynniki, dokończyć syntezę, posprzątać i mieć tylko czyste szkło i niewielką ilość produktu... tylko dziwak z 2g speeda i fascynacją chemią....
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Bardzo dziękujemy za informacje!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Obejrzyj "never get busted", dwa godzinne filmy nagrane przez byłego narratora, które wyjaśniają wiele środków ostrożności, które można podjąć przy zamawianiu rzeczy i wiele innych, które mogą się przydać.
 
Top