Question Dlaczego nie utworzyć tematu: "doświadczenie"?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Fajnie byłoby opowiedzieć o doświadczeniach związanych z lekami, RC ect, nie?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Zależy to od kontekstu narracji.
Swoimi doświadczeniami możesz podzielić się tutaj i tutaj
Również w grupach. Możesz również zostawić szczegółową recenzję po zakupie dowolnego produktu
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tak długo, jak pomaga to ludziom i nie prowadzi ich do bezsensownego zamieszania, jest w porządku, staraj się być systematyczny i tak obiektywny, jak tylko możesz (nawet jeśli nie możesz być jednocześnie obiektywny i subiektywny).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Miałem zamiar napisać ten post, dopóki nie zobaczyłem, że został już napisany. Myślę też, że przydałoby się forum typu raport z doświadczeń. Zastanawiałem się, jak 4-mc wypada w porównaniu z kokainą, ale nie znalazłem odpowiedzi. Myślę, że kombinacje leków, choć są ważnym tematem, nie są odpowiednim miejscem, ponieważ interesują mnie interakcje pojedynczych leków. Uzależnienie od narkotyków jest podobnym tematem, ale również nie obejmuje obiektywnych zmysłów i uczuć wywoływanych przez narkotyki, a farmakologia jest specyficzną nauką pokrewną, która dotyczy głównie fizycznych interakcji między lekami a ciałem. Myślę, że mogłaby to być tylko 1 tablica w sekcji farmakologii. Prawdopodobnie nie jest potrzebna tablica dla każdej klasy. Wiem, że istnieje wiele leków, których nigdy nie widziałem ani nie próbowałem i chciałbym dowiedzieć się więcej o tym, jak się po nich czujesz. To tylko moja opinia, stary
 
Top