WHATSAPP | ANDROID !!!ALERT !!!

Witam całą społeczność BB. Chcę wam powiedzieć, czego dowiedziałem się całkiem niedawno. Rumuńska policja złapała wielu handlarzy narkotyków. Niektórzy z nich byli moimi dobrymi przyjaciółmi. Była to dość długa sprawa, w którą zaangażowanych było wiele osób.
W końcu chodzi o to, że wszyscy używali telefonów z Androidem + Whatsapp. Teraz, jak każdy handlarz, starasz się chronić siebie tak bardzo, jak to możliwe. Członkowie grupy myśleli, że jeśli po napisaniu tekstu usuną zdjęcie i rozmowę, będą bezpieczni... Ale niestety nie byli bezpieczni. Większość z nich podała hasło ze swoich telefonów, wierząc, że nie mają nic do znalezienia w swoich telefonach, inni mieli numer PIN składający się z 4/8 znaków. Wreszcie wczoraj jedna z osób pokazała mi 400-stronicowy akt oskarżenia, który przeczytałem bardzo uważnie. Mogłem tam zobaczyć wiele rzeczy. Ale to, co zobaczyłem najbardziej, to ich rozmowy na Whatsapp, zdjęcia i filmy. Szczerze mówiąc, myślałem, że Whatsapp jest zaszyfrowany od końca do końca. I rzeczywiście, jest szyfrowany od końca do końca, co oznacza, że rozmowa w tranzycie nie może zostać przechwycona. Problemem jest ANDROID, telefon z Androidem tworzy folder w pamięci wewnętrznej DATA. W tym folderze tworzone są katalogi po zainstalowaniu aplikacji. Tak więc policja może zobaczyć absolutnie wszystko. Zauważyłem, że SIGNAL nie ma utworzonego katalogu. Tego, który jest dobry.
Nie chcę powiedzieć, że Android to zły telefon lub WhatsApp. Wszystko, co chcę powiedzieć w tym poście, to to, że nie ma znaczenia, jakiej aplikacji używasz do komunikacji... Najważniejszą rzeczą jest posiadanie ALFANUMERYCZNEGO hasła składającego się z co najmniej 10 znaków. Wiem, że wpisywanie hasła za każdym razem jest irytujące, ale LEPIEJ ZABEZPIECZYĆ NIŻ SORRY.
Rzeczy, które możesz zrobić dla dodatkowego stopnia ochrony!!!
Jeśli masz iPhone'a xs w górę, aktywuj tryb Lock Down. Spowoduje to wyłączenie USB.
Możesz również aktywować funkcję ZNAJDŹ MÓJ TELEFON w systemie ISO/Android i podać hasło zaufanej osobie. W przypadku, gdy zostaniesz przyłapany na przywracaniu ustawień fabrycznych na ICLOUD lub GOOGLE.


Uważaj na siebie, chroń swoją rodzinę, wspieraj BreakingBad
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To wszystko nonsens. Nasz zespół działa w branży farmaceutycznej od ponad 10 lat, a niektórzy z najstarszych członków są w branży od prawie 20 lat. W obecnych realiach korzystanie z popularnych komunikatorów jest porównywalne do szczerej spowiedzi. Jedna z izraelskich firm zaopatruje wszystkie kraje rozwinięte w sprzęt o nazwie UFED. Sprzęt ten pozwala LE uzyskać wszystko z iPhone'ów, macbooków i innych systemów operacyjnych.
Jedyną opcją jest użycie systemu operacyjnego na USB (Whonix/Tails). Nie zostawiaj śladów na swoim urządzeniu. Do komunikacji używać jabber+otr. I oczywiście nie możesz korzystać z usług pocztowych, tylko z martwych kropli. 9 na 10 aresztowań internetowych sprzedawców narkotyków wynika z faktu, że są oni identyfikowani na podstawie przesyłek.

Jeśli ktoś powie ci, że możesz bezpiecznie sprzedawać narkotyki online za pomocą iPhone'a/Androida i Whatsapp, napluj mu w twarz.

Naprawdę dziwi mnie to, co piszą kanapowi anonimowi eksperci. Dla większości obecność JS na stronie jest wyzwalaczem, który zniechęca osobę do korzystania z witryny w darknecie. Ale pozostawienie własnego adresu podczas kupowania narkotyków na stronie jest jak powiedzenie "Cześć".
Czasy, w których JS był niebezpieczny, dawno minęły, chyba że programiści używają JS Google w swoich projektach.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Checkout cellebrite ufed touch 2.
Izraelska firma używa exploitów 0day, nie ma sposobu na ochronę telefonu...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dziękujemy za podzielenie się tym. Dobry wkład HEISENBERG
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Nie martwiłbym się zbytnio o złapanie, gdyby wydarzył się najgorszy scenariusz, ale tak, Signal jest lepszy lub iphone.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
W każdym razie należy używać czegoś takiego jak SD Maid, aby utrzymać porządek w systemie. Dla siebie zaplanowałem codzienne czyszczenie.

SD Maid można znaleźć tutaj:


FERr1kxWuB
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jedyną rzeczą, której nie lubię w tej aplikacji, jest co najwyżej czyszczenie telefonu. Nie podoba mi się, że cokolwiek niezaszyfrowanego jest wysyłane na serwer i nie jest pod moją kontrolą. Mogę może wyczyścić telefon, ale nic więcej
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
dlaczego nie skorzystać z aplikacji session?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Używam sesji. Chyba mam paranoję na punkcie aplikacji do przesyłania wiadomości. Sesja jest dość bezpieczna
 
Top