Question Jaka jest najłatwiejsza do przygotowania w domu używka?

martincrackman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Witam. Przedstawię się mówiąc, że uzależniłem się od modafinilu, ponieważ po około roku ciągłego stosowania (200 mg / dzień) przestał działać. Więc zwiększyłem dawki, minęło pół roku i teraz biorę kilka tabletek dziennie. Zauważyłem, że w większych dawkach jego działanie zaczyna przypominać amfetaminę. Ale z kilku powodów nie mogę kontynuować przyjmowania modafinilu w ten sposób. Pierwotnie mój specjalista przepisał mi go w celu zwalczania ogólnego zmęczenia spowodowanego stresem, ale teraz nie chce, abym go przyjmował, ponieważ obawia się uszkodzenia serca lub mózgu.
Staram się więc produkować własną amfetaminę lub metę. Potrzebuję jej do załatwiania spraw.
Nie mam sprzętu laboratoryjnego, ale mogę zdobyć wszystko, co jest potrzebne. Moja wiedza chemiczna jest niewielka, ale przeczytam książki i wszystkie podane tutaj informacje. Mam niezbędną przestrzeń do stworzenia laboratorium. Nie chcę kupować bzdur na ulicy.
Od czego powinienem zacząć?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Cześć, podoba mi się twoje pytanie człowieku.to jest to, co chcę dowiedzieć się, jak również.gotowy do zakupu jakiegokolwiek sprzętu laboratoryjnego tutaj również.Potrzebuję tylko chemika.lol.powodzenia dla ciebie, jestem tutaj, aby zobaczyć to przez siebie.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
najprostsza jest prawdopodobnie amfetamina z p2np poprzez redukcję boro
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jest ich całkiem sporo
1 odczynnik i 1 reagent i 2 rozpuszczalniki i może krystalizacja, a może protonowanie i ekstrakcja. Gdybyś mógł kupić bromek fenylomagnezowy lub inne grignardy. Myślę, że nadmanganian potasu zdecydowanie brąz litowy
 
Top