Question Co robić, co robić (z tą chemią)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
X6j4JrvpmK
To twój tatuś, setki rzeczy, b fenyloetyloamina (2-fenyloetyloamina) Byłem w sklepie z suplementami i zobaczyłem to i kupiłem z odruchową reakcją, ponieważ miałem gotówkę, a oni nie powinni tego sprzedawać, o ile wiem. Nie spałem całą noc, łamiąc się i próbując znaleźć coś dobrego do zrobienia z tego. Czytałem opowieści o metylacji alfa poprzez formaldehyd, folklor o katalizatorze ceseum. Widziałem też artykuł, w którym napisano, że z fentanylu można zrobić jakiś analog..... Ale nie jestem wystarczająco doświadczony, aby napisać własną procedurę od 0. Jestem zainteresowany szybszym działaniem, ale nie "podnoszeniem wibracji" w stylu phikal. Dodatkowo, jeśli mógłbym uniknąć retro syntezy, wolałbym to zrobić. Jeśli muszę, to muszę, ale nie wiem jak, na własną rękę. Czy ktoś może wskazać mi dobry kierunek? Nie będę prosił o pomoc, sam zajmę się obliczeniami. Po prostu nie mogłem znaleźć dobrego miejsca, z którego mógłbym wyskoczyć. Prawdopodobnie powinienem był od razu przejść do patentów z lat 1900-1930
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nie wiem na 100%, czy używasz tego zamiast metyloaminy w syntezatorach p2p i przypuszcza się, że daje ci to dmet. Zamiast racemic poszukaj tego na reddicie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jestem sceptyczny. To może być prawdą w przypadku 1-fenyloetyloaminy, ale to jest 2-fenyloetyloamina. Od czasu tego postu przeczytałem kilka sposobów na jej metylację do kilku interesujących związków chemicznych, ale jeszcze tego nie próbowałem. Dimetylofenyloetyloamina brzmi jak metaamfetamina, ale w rzeczywistości jest to kilka rodzajów bzdur. Przechodzę do mojego najnowszego pijanego zakupu, co mam zrobić z tym kwasem propionowym? Widziałem bardzo skomplikowane drogi do propriofenonu, 4-metylopropiofenonu, efedronu i efedryny... jak dotąd
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Można przeprowadzić aminowanie redukcyjne, ale produktem będzie amfetamina, rozszczepienie następuje przy azocie.
Sól kwasu propionowego żelaza II lub sól wapniowa + sól kwasu benzoesowego -> sucha destylacja -> propiofenon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Cóż, dzięki za wskazówkę, amfetamina do metamfetaminy jest dobrze znaną reakcją alkilacji. Wydaje mi się, że w samym archiwum Rhodium są 2 ścieżki
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Chociaż najczęściej nazywa się to "formylacją", jest to po prostu redukcyjne aminowanie formaldehydu, które najlepiej wykonywać z paraformaldehydem, co jest znacznie lepsze w obsłudze i pomaga zapobiegać nadmiernej alkilacji do trzeciorzędowej aminy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Nikt nie uczył mnie chemii, więc mogę powiedzieć halogenowanie lub chlorowanie, mogę powiedzieć alkilowanie lub metylowanie. Wiem, co to znaczy, ale nie używam tych terminów we właściwy sposób. Czy to grupa fenylowa, czy aromatyczny benzenol? Dla mnie to wszystko jest w kolorze morskiej piany
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Kolejna aktualizacja, kingdraw, dostępna w sklepie z aplikacjami, umożliwia retrosyntezę (i przewidywanie syntezy z reakcjami ubocznymi) jest prawdopodobnie o 10% łatwiejsza niż pisanie reakcji 😀 musisz oszukać go, aby myślał, że nie robisz narkotyków
 
Top