Question Jaki jest najlepszy sposób na zniszczenie narkotyków w samochodzie? Spalić je, wrzucić do kwasu...?

rimasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dziękujemy za odpowiedzi
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Mam do tego wiele pytań.

Co dokładnie masz na myśli, podaj nam scenariusz, dlaczego byłoby to konieczne?

Pozdrawiam
 

rimasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mam na myśli sytuacje, gdy trzeba szybko zniszczyć dowody
Na przykład, widzisz, że śledzi cię policja
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ale cały humor na bok:
zanim zaczniesz robić coś z kwasem i ogniem, upewnij się, że narkotyki nie są już w twoich kieszeniach!
Zachowaj ostrożność! I może z dala od pojazdów i narkotyków, nie mogę na to narzekać.
 

phwillip

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
Chcesz poznać prawdziwą odpowiedź Holyfielda? Proszę bardzo. Jeździć ze zbiornikiem helu w samochodzie. Przywiąż swoje gówno do 2 lub 3 balonów, jeśli jesteś bardzo zdenerwowany. Jeśli zobaczysz, że zapalają się światła, po prostu pozwól mi lecieć. Tylko upewnij się, że nie jesteś pod żadnym drzewem. Nie ma za co!!!
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
HAHA.. Miałem w głowie tyle żartów, ale chyba ten jest nie do odrzucenia.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
105
Reaction score
66
Points
28
Po prostu zapomnij, że cokolwiek masz, a nie zostaniesz zatrzymany.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Wrzuć je do kwasu, a prawdopodobnie po prostu przeanalizują produkty przemiany materii i źle obliczą ilość narkotyku i dadzą ci więcej ..... on ma rację, wyrzuć lub ukryj, jeśli jest to ilość, której nie możesz zjeść lub zwymiotować wystarczająco szybko.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zapakuj je w termit w ceramicznym pojemniku w bagażniku, poprowadź przewód od zapalnika (zapałka elektryczna, taśma magnezowa, bateria 9V) do przełącznika na siedzeniu kierowcy.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ciekawa myśl i z pewnością ma wiele sensu!

Czy to teoria, czy masz praktyczne doświadczenie w tym zakresie?
 
View previous replies…

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Myślałem też o termitach, ale co zrobisz z gazem powstałym wewnątrz pojemnika, jeśli przefiltrujesz go przez węgiel drzewny lub cokolwiek innego. Założę się, że dobre laboratorium może spakować to przez spektrometrię masową, sprawdzając, ile jest tam atomów i zasadniczo możesz zgadnąć, co jest w środku. może potrzebowałby dobrej głowy do wykrycia lub właściwego odgadnięcia, ale z pewnością będą cię sprawdzać do końca życia, aw wielu krajach legalne jest teraz przeprowadzanie 3-miesięcznych 24-godzinnych badań i nigdy ich nie zobaczysz.Ale jeśli zrobisz coś takiego, gliniarz będzie bardzo zainteresowany, aby cię złapać, ponieważ pomyśli... świetnie, mogę dostać więcej pieniędzy .... gdybym był gliną, zdecydowanie chciałbym wiedzieć wszystko, co robisz. i zadzwoń do wyższej służby porządkowej, cokolwiek, aby cię sprawdzić.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nawet gdyby tak było, że przyłapano cię z pozostałościami narkotyków, a nie z cegłą kokainy
 
Top