Question Jaka jest cena sprzedaży produktu?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Jaka jest cena sprzedaży 1 kg JWH-018?

Jaka jest cena sprzedaży 1 kg Alprazolamu?

Jaka jest cena sprzedaży 1 kg psylocyny?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Tak, oczywiście, próbowałem. Ale nie ma informacji o cenach hurtowych. Na przykład sprzedajesz Amph @ 2500/kg jako producent
Czy możesz wyjaśnić, w jaki sposób jest to zależne od tego czynnika jako producenta hurtowego?
Czy sprzedajesz Amph na całym świecie w tej samej cenie?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Istnieją ceny na wszystko, może nie bezpośrednio na clearweb lub darkweb, ale można znaleźć producentów i użyć wyobraźni, jak uzyskać od nich ceny hurtowo.

To bardzo proste i chodzi o doświadczenie zawodowe. Weźmy na przykład filiżankę kawy w kawiarni.

Cena dokładnie tej samej filiżanki kawy zależy nie tylko od ziaren kawy, ale także od kosztów zakupu, kosztów personelu, kosztów wynajmu, kosztów utrzymania i wielu innych czynników.

Szwajcaria:

Czynsz: 10$
Personel: 10$
Ziarna kawy: 10$
Utrzymanie: 10$
Cena za filiżankę kawy: 3$

Chiny:

Czynsz: 7$
Personel: 7$
Ziarna kawy: 7$
Utrzymanie: 7$
Cena za filiżankę kawy: 1,5 USD

Cena może się różnić między tymi dwoma krajami, ale jakość kawy jest dokładnie taka sama, ponieważ każdy kraj jest napędzany przez własną inflację i inflację światową. To bardzo uproszczony przykład, ale mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi.

Pozdrawiam
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
Cóż, mamy tu w sprzedaży 3 rodzaje grzybów, ale są one sprzedawane na uncje. Miałem do czynienia tylko z tymi o złotej główce i kupuję je za 200 dolarów za uncję, a sprzedaję ogólnie za 325 dolarów.
Alprazolam kupiłem tylko jako Xanax, a cena jest bardzo zróżnicowana. Batony i single są sprzedawane hurtowo za około 30 centów za miligram.
Kannabinoidy są w większości produkowane tutaj i różnią się znacznie ceną w zależności od odmiany i jakości, zbyt wiele, by je tutaj opisać.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Xanax moja definicja luzem to co najmniej 1 łódź. Łódź to termin oznaczający 1000.
 
Top