Question Czym jest KU Crystal

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Jestem ciekawy, ponieważ ciągle widzę reklamę, jakby to była świetna rzecz. Ale nie znalazłem dobrego wyjaśnienia, co to jest i jak z niego korzystać.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Na innym forum został on zidentyfikowany jako dipentylon. Zaryzykowałem zamówienie małej próbki i nie jest to warte twojego czasu, po prostu niewiele z tego wynika
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Alternatywy dla MDMA

mają wiele nazw
Na przykład: KU EU
Jego prawdziwa nazwa to; EUTYLONE CAS: 802855-66-9
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Dlaczego więc nie nazwać go Eutylone?
W każdym razie, jeśli ktoś szuka serotonicznej części MDMA, będzie rozczarowany.
Niektóre benzofurany są znacznie bardziej serotoniczne, a tym samym bardziej podobne do MDMA.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Katynonowym analogiem MDMA jest bk-MDMA, który można przekształcić w MDMA w jednym kroku. Jako drugi wybór sugerowałbym MDPV. Gdybyś trochę poszukał, natknąłbyś się na serię śmiertelnych przedawkowań w USA z powodu Dipentylone, które pasują do osi czasu kryształu KU reklamowanego na sprzedaż w USA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Oto 16-stronicowy dokument pdf na temat Dipentylone, jeśli ktoś jest zainteresowany jego farmakokinetyką
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://cdn.who.int/media/docs/default-source/46th-ecdd/dipentylone_46th-ecdd_critical-review_public-version.pdf%3Fsfvrsn%3Dfd3973aa_1&ved=2ahUKEwjU37rw2d6BAxUoKkQIHZKJD4MQFnoECDIQAQ&usg=AOvVaw2EDybG1aoL7Z1teoRli2Ig
 
Top