Question Czym jest ester metylowy kwasu D-lizergowego?

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Cześć.
Ester metylowy kwasu D-lizergowego cas 4579-64-0 jest psychoaktywny, czy prekursor lsd? Dawkowanie?
Dziękuję!
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Doskonałe pytanie, bracie.

Myślę, że z tej substancji można wyprodukować 100 gramów LSD.

Najpierw ester metylowy musi zostać zhydrolizowany do kwasu karboksylowego, który jest LSA, a następnie przekształcony w LSD.
Prawdopodobnie opisano tutaj 2 metody, które przekształcą LSA w LSD.

Jak przekształcić ester w kwas? To bardzo proste. Wystarczy dodać do niego dowolną zasadę, aby kwas został przekształcony w sól metalu i czysty. Ten poradnik można znaleźć na erowid.

Poważnie potrzebujemy uwagi ekspertów. @G.Patton @HIGGS BOSSON @William Dampier i @hisenberg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dzień dobry. Czego dokładnie potrzebujesz? Opisałeś już sposób syntezy LDS z cas 4579-64-0.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Na przykład hydroliza estru metylowego kwasu D-lizergowego za pomocą HCl pozwoli uzyskać amid kwasu d-lizergowego (LSA), ale należy uważać na temperatury i czasy w przypadku tych produktów, zwykle stosuje się niskie temperatury i długie czasy, ale nie mam dokładnych liczb.
LSA jako efekt psychoaktywny sam w sobie jest podobny do LSD, ale potrzebujesz większych dawek LSA, aby uzyskać podobne efekty jak LSD.
O LSA w LSD nie znam dokładnego procesu, ale mogę go przeszukać.
Czy mogę w tym pomóc ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Niezłe dzięki! Sprawdzę to dokładnie, wydaje się interesujące.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Ile lsd będzie w 10g estru metylowego kwasu D-lizergowego?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Czy mogę prosić kogoś o opisanie krok po kroku jak zrobić kwas lizergowy z estru metylowego kwasu D-lizergowego?
Czy ktoś ma wystarczającą wiedzę lub chęć, aby mi pomóc? Jeśli jest ktoś, kto może mnie mentorować, to odważyłbym się zacząć. Marzenie by się spełniło. Nie chcę pomocy za darmo.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Jestem trochę zdezorientowany, ale mogę się mylić. Dlaczego hydroliza estru metylowego kwasu D-lizergowego miałaby prowadzić do powstania LSA (AMIDU), a nie zwykłego kwasu lizergowego (kwasu karboksylowego)? Ponieważ z tego co zaobserwowałem, po reakcji estru z kwasem takim jak HCl powstaje kwas karboksylowy, a nie amid. Ale z drugiej strony, mogę się mylić, ale powinno być tak,
D- ester metylowy kwasu lizergowego + HCl --> kwas lizergowy, który można następnie przekształcić w LSD bez żadnego zamieszania z LSA do LSD.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
LSA to brat kwasu lizergowego.
Mówimy więc o tym samym. LSD to amid, LSA to nie amid, tylko kwas karboksylowy. Zamień kwas lizergowy na amid.
 
View previous replies…

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Poszukaj w internecie kolego, kwas lizergowy i LSA to dwie różne cząsteczki, kwas lizergowy jest bezpośrednim prekursorem LSD-25, również nie jest związkiem aktywnym i pochodzi z hydrolizy ergotaminy. Natomiast LSA jest aktywnym związkiem występującym w nasionach powoju i hawajskich nasionach dzikiej róży. Wystarczy poszukać w Internecie, aby się dowiedzieć.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
W porządku kolego, najważniejsze jest to, że jest to cholernie niesamowite, fakt, że można zamówić kilka gramów proszku z Chin i zamienić go w tysiące dawek LSD. Chciałbym kiedyś pracować z tą chemią.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Jestem trochę zdezorientowany, ale mogę się mylić. Dlaczego hydroliza estru metylowego kwasu D-lizergowego miałaby prowadzić do powstania LSA (AMIDU), a nie zwykłego kwasu lizergowego (kwasu karboksylowego)? Ponieważ z tego co zaobserwowałem, po reakcji estru z kwasem takim jak HCl powstaje kwas karboksylowy, a nie amid. Ale z drugiej strony, mogę się mylić, ale powinno być tak,
D- ester metylowy kwasu lizergowego + HCl --> kwas lizergowy, który można następnie przekształcić w LSD bez żadnego zamieszania z LSA do LSD.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dlaczego nie wykorzystać go jako produktu końcowego i nie produkować z niego bibuły?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Chociaż można, schemat dawkowania jest podobny, nie jest to klasyczny psychodelik, efekty dotyczą głównie poznania i nastroju wraz z efektami cielesnymi (często nieprzyjemnymi), bardzo słabo psychodelicznymi wizualnie.
 
Top