Question walerfenon

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
czy ktoś może polecić mi dostawcę, może w Stanach Zjednoczonych, dzięki!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Zdecydowanie polecam zrobienie tego samemu poprzez acylowanie benzenu Friedela-Craftsa chlorkiem waleroilu i bezwodnym AlCl3... to cię wiele nauczy (niestety będziesz musiał destylować próżniowo).... Jestem pewien, że znajdziesz źródło pożądanego związku, ale uważaj na bromowany półprodukt, który jest ohydnym lachrimatorem (jak klasa broni)... Powodzenia!
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ojej, dzięki za szybką odpowiedź. teraz się boję. nie ma nic złego w byciu nauczanym, ale jestem trochę przeciążony chemią stojącą za tym, co chcę zsyntetyzować; to jest uzyskanie walerfenonu w jego pełnym stanie. w zasadzie teraz wiem bardzo mało.pozwól, że zapytam, skąd wiadomo, że ma zamiar otrzymać bromowany półprodukt? czy to jest szczególne dla niektórych sprzedawców? mogę być w mojej głowie na tym, ale nie poddaję się naprawdę nic. ok drażniący oczy rozumiem, że teraz, ale jestem trochę zagubiony w pośrednim użyciu słowa, czy możesz proszę elborate.thankku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
O wiele lepiej jest kupić już zhalogenowany materiał i szybko przenieść go do reaktora, który dobrze uszczelnisz, a następnie przereagować z aminą zgodnie z metodą, którą lubisz (jest ich wiele do wyboru).
 
Top