Question Synteza tryptaminy z 5-HTP

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Chłopaki, znalazłem bardzo niedrogie źródło 5-HTP. Czy mogę zsyntetyzować z niego tryptaminę? Rozważam użycie środka redukującego, ale ponieważ moja wiedza jest teoretyczna, chciałbym poprosić o pomoc w tym procesie. Z góry dziękuję.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Trryptaminą byłaby serotonina, prawdopodobnie możliwa do wytworzenia za pomocą wodorotlenku lub PTSA, ale nigdy nie widziałem żadnego dokumentu na temat wytwarzania serotoniny, a następnie bufoteniny. Powszechna metoda wytwarzania podobnych związków, zwłaszcza bufoteniny, powinna być łatwa do wykonania przy użyciu formaldehydu borohydrydu sodu. Robienie serotininy po prostu nigdy nie widziałem nigdzie ula sciencecemadness rodium. Może jest jakiś patent lub czasopismo naukowe, ale większość rzeczy na temat serotoniny dotyczy tego, jak jest ona wytwarzana enzymatycznie wewnątrz zwierzęcia lub człowieka.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Myślałem też o zrobieniu bufoteniny, ale jest tylko metoda shulginsa, a on używał po prostu innych chemikaliów w swoim czasie i mógłbym to zrobić bez problemu, ale piroforyczne rzeczy lub takie afery, po co miałbym to robić, skoro można kupić melatoninę i użyć metody hydroksydowej lub kwasowej, aby zrobić z niej tryptaminę, a następnie prosty formaldehyd borohydrydowy metanol sooo easy i masz produkt, który jest jeszcze bardziej interesujący i lepszy w użyciu. Czy widziałeś bufoteninę, jak niektórzy ludzie rzygają i jeśli używają jej samodzielnie, mogą umrzeć. po prostu użyj 5-htp na lepszy dzień, więcej dobrych uczuć, ponieważ wypełnia serotoninę, a zima nadchodzi, więc świetnie, że ją masz. ale hej, gdybym był tobą, po prostu spróbowałbym tej samej metody tworzenia befoteniny, jak w przypadku 5-metrowego dmt lub prostego dmt, mam nadzieję, że zadziała, skrystalizuje się, a następnie wykona test temperatury wrzenia, jeśli pasuje do 4-ho-dmt, świetnie, że twoja praca jest skończona.
 
Top