Question Zaufani sprzedawcy matryc do tabletów TDP

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Witam,
Potrzebuję matryc TDP do produkcji tabletów, ale ciężko mi je znaleźć. Wiele przestarzałych stron internetowych i forów radzi, aby sprawdzić Alibabę i AliExpress, ale wydaje się, że za każdym razem, gdy znajdę sprzedawcę, jego produkty są już usunięte.
Mam nadzieję, że to forum mi pomoże. Jeśli ktoś z was zna legalnych sprzedawców, którzy faktycznie dostarczają to, co obiecują i nie oszukują ludzi, chętnie to usłyszę.
Dziękuję za pomoc
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Ten sklep wydaje się mieć duży wybór zarówno stempli, jak i różnego rodzaju tabletkarek. 💊 Ceny również wydają się uczciwe.
Ale nie wiem, czy są bezpieczni i godni zaufania. Znalazłem ich na reddicie i wydawało się, że są legalni. Może ktoś miał już z nimi do czynienia lub przynajmniej słyszał coś o tym sklepie?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję za odpowiedzi i PM.

Byłem w kontakcie z dostawcami tych matryc TDP i nadal sprzedają je na AliExpress, ale z inną nazwą produktu i opisem. Musisz skontaktować się z dostawcami za pośrednictwem WhatsApp lub WeChat, aby uzyskać prawidłowe linki do tych ofert. Znalazłem markę o nazwie "Candyland", która sprzedaje je za około 50 USD bez kosztów wysyłki.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Kupuj w Chinach. Poproś o wysyłkę z niektórymi metalowymi częściami, aby nie było podejrzeń
 
Top