Question testosteron

redbull66

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, chciałbym kupić testosteron w darknecie, ktoś może mi polecić wiarygodną stronę.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Cóż, obecnie nie znajdziesz tutaj żadnych sterydów, poza tym możesz zajrzeć do sekcji rynku po lewej stronie i kupić inne leki. istnieje kilka innych rynków, na których można znaleźć testosteron w darknecie, ale nie mogę polecić żadnego konkretnego.

W przyszłości możesz znaleźć sterydy również na tym rynku.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Co to jest testosteron? Surowy? Olej? Octan? Enanthate? Propionian? Jeśli chcesz kupić proszek, zapytaj qingdao sigma chemical, są najpopularniejszym sprzedawcą sterydów, robią też olej i jest bardzo tani, możesz też iść na catcafe.is, goldenlabs.org pharmoz-labs, granabolic.is, europharmma, są sprzedawcami sterydów itp.

Ale zrób kilka badań przed uruchomieniem cyklu, przejdź do rxmeso :)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jeśli chcesz go odsprzedać, idź kupić do qingdao sigma, jeśli zamówisz dużą ilość (na przykład 10 fiolek testu E kosztuje 60 €, więc mniej niż 10 € za fiolkę), może ona może ustalić cenę i odsprzedać ją za 17-18 € (nie bądź jak inni, nie sprzedawaj go za 30€) zrób swoje logo ect ect, i to wszystko, jeśli chcesz odsprzedać proszek, to samo kup w qingdao, surowiec ma mniejsze prawdopodobieństwo bycia złym (zamiast fiolek, qingdao miało wcześniej problemy z fiolkami, ale teraz to naprawiono).

jeśli chcesz wziąć dla siebie, jeśli chcesz zrobić trt idź na qingdao bro x)

ale jeśli chcesz zrobić tylko jeden cykl, kup na goldenlabs.org facet jest bardzo profesjonalny i fajny, tania cena i dobra jakość

możesz to uruchomić w ten sposób:

tydzień 1-10 : 500mg/tydzień E3D
tydzień 3-10: 500mcg HCG na tydzień
tydzień 10-12: nic
tydzień 12-16 : 50mg clomidu/20mg nolvadexu

prawdopodobnie musisz brać arimidex, jeśli czujesz, że twoje sutki są rozsądne, ale zacznij od 0,25 mg 1x w tygodniu, aby zobaczyć różnicę, jeśli weźmiesz więcej bezpośrednio, twoje E2 wyłączy się i dla cyklu będzie bardzo źle. 10 tygodni to minimum, możesz wziąć kolejną fiolkę, aby kontynuować przez 4,5 tygodnia w dawce 125 mg lub mniej więcej tak, aby pomóc ciału utrzymać zyski i odczekać 2,3 tygodnie i uruchomić PCT, powiedz mi, jeśli masz inne pytania ;)
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sprawdź koffee pharm z Chin. Są przejrzyści, ale legalni. Z powodzeniem złożyłem u nich zamówienie.

 
Top