Question Konwersja testosteronu w proszku do postaci do wstrzykiwania?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Witam, niedawno dostałem w swoje ręce trochę proszku testosteronu, a nie innych pochodnych, takich jak enantan testosteronu, tylko zwykły proszek testosteronu. Zastanawiałem się, czy przekształcenie go w formę do wstrzykiwania jest podobne do przekształcania innych proszków steroidowych w formę do wstrzykiwania. Który polega na użyciu benzoesanu benzylu, alkoholu benzylowego i oleju z pestek winogron? Oto strona z formułą, ile każdej substancji chemicznej należy użyć, Przewodnik po tworzeniu proszków steroidowych w gotowe zastrzyki. we wstępie napisano, że "Ta konwersja sterydów jest przeznaczona dla dłużej estryfikowanych sterydów anabolicznych, takich jak deca durabolin, enantan testosteronu, enantan trenbolonu itp .", ale nie wspomina o zwykłym proszku testosteronu. czy nadal będzie działać?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
A jeśli ktoś jest ciekawy, przy przechowywaniu mam pojemnik, który zapewnia dobre uszczelnienie, a następnie umieściłem chlorek wapnia na dnie pojemnika "aby stworzyć suchą atmosferę wewnątrz pojemnika" i mam proszek testosteronu w pojemniku PTFE z proszkiem testosteronu w nim, jest umieszczony w ciemnym chłodnym pomieszczeniu.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jaka jest dokładna nazwa proszku? Masz może numer cas? Większość testosteronu w proszku występuje w formie/soli, a każda forma jest inna.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
dzięki za odpowiedź, to zwykły testosteron, CAS 58-22-0
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Rozpuść go w soli fizjologicznej. To najbezpieczniejsza opcja.
 
Top