Dead Drops Ceny uliczne?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Zawsze chciałem o to zapytać, ale nigdy nie byłem w stanie!

Powiedzmy, że jestem w USA, na wschodnim wybrzeżu, jussaiyan, i mam 10g 3MMC i 10g MDMA. Zmniejszyłem to wszystko do 1g i wykorzystałem Dead Drop, więc 20 oczywiście bardzo małych paczek wysyłanych do bandy głupich, bogatych dzieciaków z college'u... Jaką opłatę pobieram? Załóżmy, że to najlepszy produkt w historii! (Pozdrowienia dla @DutchNarc0s!!!)

Zaczynam i chcę przetestować kości mojej konfiguracji przed zanurzeniem się w zakup sprzętu, a ponadto potrzebuję na to "zalążkowych" pieniędzy...

Jaką kwotę mógłbym pobierać i nadal sprzedawać? Czy dzięki tym pierwszym 20 g mógłbym zarobić wystarczająco dużo, aby pozwolić sobie przynajmniej na podstawowy zestaw sprzętu, czy też myślisz, że będę musiał sprzedać więcej partii?

Jeśli coś tutaj nie jest koszerne, po prostu kopnij mnie w jaja i usuń. Nie próbuję złamać zasady, o której nie wiem!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Widzę około 150 USD za gram MDMA... czy to mrzonka? (prawdopodobnie łącznie 2400 USD), gdyby wszystko poszło idealnie? Nie ma mowy, prawda? lol
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Leki nie powinny być tanie. Zwykle działa to w ten sposób:
Masz laboratorium i stamtąd zaczyna się kształtować cena produktu. Produkujesz 2,5 kg tygodniowo (małe ilości). Obliczasz koszt produktu za gram. Produkcja 3 MMC lub 4 MMC będzie kosztować 2-3 USD za gram (jest to cena maksymalna). Produkujesz własne martwe krople o wadze 1 kg i zatrudniasz przewoźników, którzy transportują twoje towary do innych miast i produkują tam martwe krople o wadze 100 gramów.
Następnie w tych miastach zatrudniasz ludzi, którzy otrzymują 100-gramowe martwe zrzuty i wytwarzają z nich 50-100 1-2-gramowych martwych zrzutów.
Konsument końcowy powinien zobaczyć koszt, który pokrywa wszystkie koszty, a firma powinna mieć marżę w wysokości co najmniej 100%.

Policzmy:
Koszt gotowego produktu wynosi 3000 USD
Przewoźnik otrzymuje 100 USD za każde 100 g martwej kropli + koszt transportu, obliczony jako koszt 1 km podróży = 1,5-2 USD.
Kurier detaliczny otrzymuje 12 USD za każdą pomyślnie zakupioną martwą kroplę, którą wyprodukował.


Łącznie, jeśli zorganizowałeś sieć dystrybucji w promieniu 1000 km od laboratorium, koszt produkcji wynosi:
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Zatem 1 gram dla konsumenta końcowego powinien kosztować 36 USD, a zysk z 1 kg wyniesie 18000 USD.

Jest to bardzo zgrubna matematyka. Ponieważ wyprodukowanie 1000 martwych kropli o wadze 1 g zajmuje sporo czasu, łatwiej jest wyprodukować 2 g i sprzedać je konsumentowi końcowemu za mniej niż 72 USD. Powiedzmy, że możesz je sprzedać już za 60, w tym przypadku nie tracisz nic na zysku.

Być może można obniżyć koszty transportu do kurierów detalicznych. Ale nawet jeśli obniżysz ceny i będziesz pracować w przybliżeniu w tym schemacie, zarobisz 10000 dolarów z każdego kilograma.

Nie zapominaj również, że ten biznes nie opiera się na zaufaniu i nie możesz zmienić się w brutalnego drania. Depozyty powinny być pobierane od przewoźników i kurierów detalicznych, aby nie opłacało im się przywłaszczać towarów i oszukiwać. Nie powinieneś również traktować tego jako czegoś, co nie jest zbyt ważne. Musisz stale zapewniać pracę swoim pracownikom, gdy pracownicy zdadzą sobie sprawę, że z tobą zawsze mają pracę i stabilny dochód - będą z tobą cały czas.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Dziękuję bardzo za to zestawienie!
Absolutnie podoba mi się pomysł zatrudniania ludzi i wchodzenia tak głęboko, ale przez następne kilka tygodni, kiedy się uczę, niestety jestem małymi ziemniakami i na razie będę to robić sam!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Wystarczy samodzielnie wyprodukować pierwszy kilogram, zrobić 500 martwych kropli i sprzedać je, aby cały proces rozpoczął się i już się nie zatrzymał. Trzeba zacząć od małego.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35eur za mdma, 40eur za 5g ampf na Bałkanach (jako użytkownik końcowy)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To dla mnie niezwykle cenna informacja, dziękuję @Jorg!
szukam ogólnego "wyczucia" rynków w '24
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
150 USD to prawdopodobnie mrzonka. 100 USD/g to tyle, ile ludzie zapłacą w okolicy, a ludzie są dziwni. Niektórzy wolą kupować bzdury, bo są tańsze, niż płacić za jakość. Problem polega na tym, że nikt nie wie, że masz najlepszy towar. Uzyskanie wyższej ceny wymaga czasu i strategii marketingowej. Musisz wprowadzić produkt na ulicę, aby wyrobić sobie markę.
 
Top