Question Rozpoczynam działalność w branży farmaceutycznej

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nieustannie napotykam problemy ze sprzedażą moich leków, ponieważ są one bardzo drogie, tj.Próbowałem nawiązać kontakt z wieloma osobami offline, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów, więc teraz spróbowałem szczęścia w Internecie, myślę o tym, że albo stworzę własną stronę internetową, albo za pośrednictwem Instagrama dotrę do potencjalnych odbiorców, na Instagramie dotarcie do potencjalnych odbiorców jest łatwe, ale jak to zrobię w sieci, ponieważ nie mam żadnej strategii kierowania do odbiorców i nie mam żadnego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, a jednym z głównych problemów jest również to, w jaki sposób będę otrzymywać płatności, Istnieje wiele portfeli bitcoinowych, które koncentrują się na prywatności, takich jak wasabi i samurai, ale czy są one zaufane i jak spieniężyć moje bitcoiny w mojej lokalnej walucie, jeśli ktoś miał jakiekolwiek doświadczenie w tym wątku, proszę o pomoc i proszę również może dać mi kilka strategii, w jaki sposób mogę dotrzeć do potencjalnych odbiorców i zbudować bazę klientów zarówno na Instagramie, jak i być może w Internecie.

Dziękuję
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Może Twój produkt jest do bani, aby zdobyć dużą publiczność? Czy jest uzależniający lub popularny?
 
Top