Question Czy powinienem pokolorować mój produkt?

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Czy powinienem zabarwić moją amfetaminę, aby mieć nazwę ulicy, tak jak w "Breaking Bad"?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Tak, zwykłem to robić, zaczynając od wojny o terytorium, w ten sposób zwracając ludzi przeciwko sobie, udając się do białej dzielnicy i rozprowadzając tylko brązowe i czarne pigułki, a następnie udając się do czarnej dzielnicy i rozdając białe pigułki, a następnie przestając to robić, ponieważ jeśli potrzebujesz sztuczki, masz gówniane gówno
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarcasam: kiedy bezpośrednia odpowiedź nie jest wystarczająca
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nie tylko sprawia to, że jest on bardzo podatny na manipulacje, a ty wystawiasz piekło biznesowe, ale także implikuje cię bez głupiego powodu, po prostu zrób cały ten biznes i zajmij się innymi sprawami, które nie są, a przekonasz się, że jest ich o wiele mniej, jeśli jesteś uczciwy.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nie, dlaczego miałbyś to robić? ludzie chcą czystych produktów, więc jeśli następnie dostarczysz im nieczyste kolorowe produkty, prawdopodobnie nie wrócą, to prosty biznes 1/1 również nie sądzę, aby niebieska meta lub smt były czymś więcej niż jednorazowym gagiem imprezowym. bardziej polecam wyciskanie tabletek i oznaczanie ich logo niż robienie tego.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Tak, nie bądź tym facetem, który pieprzy sztuczki, dostarcza produkt i zbiera nagrodę
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Są fałszywe! Bo dał mi gówno do sprzedania i palę całą paczkę
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Jest to dobra strategia marketingowa, jeśli masz już wypracowaną bazę klientów, możesz ją urozmaicić, aby ludzie wiedzieli, że to Twój produkt, którego używają lub sprzedają.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Stwórz doskonały produkt, a następnie go pokoloruj. Ludzie będą chcieli Twoich produktów, a Ty zwiększysz sprzedaż. Kluczem jest najpierw dobry produkt
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Jeśli naprawdę "chcesz" to pokolorować... Czy widziałeś ten program? Zabarwiony produkt w 99% przypadków nie był prawdziwym błękitem "Heisenberga", który był spowodowany dodaniem określonego składnika do metyloaminy, powodując reakcję chemiczną. Ale pewnie za dużo o tym myślę, kolory to zabawa.

Moje główne i prawdziwe pytanie brzmi: czy nie oznacza to większego celu na plecach dla PoPo? Zaczną znajdować niebieskie woreczki i łatwiej będzie je z tobą powiązać, bez potrzeby wczesnego sprowadzania funkcjonariuszy antynarkotykowych do śledztwa.

Ostatnia, prawdopodobnie głupia myśl: Dlaczego nie słyszałem o metamfetaminie o smaku wiśni (lub, jak sądzę, w twoim przypadku) niebieskiej maliny?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Aromatyzowana meta? Podoba mi się. Zawsze lubiłem gorzko-słodki smak moich wciśniętych addy's
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
A może ta powłoka na Advilu? Gówno jest słodkie! MNIAM! Kiedy zacząłem palić cygara i zapoznałem się ze wszystkimi "smakami", znienawidziłem je, dlaczego chcę słodyczy z moim tytoniem? Ohyda. Pewnego razu przypadkowo wylałem soki z mojego wołowego lo mein na paczkę bezsmakowych cygar. Długa historia dlaczego, ale nie zauważyłem i tak wyschły. Smakowały NIESAMOWICIE i zajęło mi trochę czasu, zanim zorientowałem się, co się stało. Cygara o smaku mięsa! DLACZEGO TO WCIĄŻ NIE JEST POPULARNE??? Zapal cygaro i powiedz mi, że nie smakowałoby lepiej z "nutą" bekonu. Więc od tego dnia wszystko kręci się wokół smaków i zmiany smaków UP rzeczy.

W pełni ujawniam, że nie próbowałem jeszcze Meth, ale zakładam, że jest co najmniej podobny w smaku do 4MMC, ponieważ wszystko to w zasadzie chemikalia? Dlaczego nie wiśniowy lub coś podobnego, jeśli nie wpływa to w żaden sposób na jakość? Nie jestem (nadal) chemikiem, więc nie mogę mówić o tym bezpośrednio, więc naprawdę zastanawiam się, czy smaki podobne do cukierków są naprawdę możliwe dla któregokolwiek z tych leków...

Przypuszczam, że musiałbyś wiedzieć, żeby tego nie palić ani nie wstrzykiwać... To może być złe. Być może właśnie odpowiedziałem na własne pytanie... Przynajmniej to jedno, wciąż zastanawiam się nad cygarami o smaku mięsa... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Tak dobre dla policjantów, aby szybciej znaleźć linki do tego samego kręgu.
 
Top