Question Podziel się myślą

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Cześć wszystkim, jestem z tym forum kilka miesięcy temu, niesamowici ludzie, chciałbym podziękować wszystkim za pomaganie sobie nawzajem na drodze chemii i rozwoju

Piszę ten post, ponieważ mam pytanie, które chciałbym wam zadać, mieszkam w Malezji i chciałbym zostać dealerem narkotyków, handlować narkotykami online, ale rzeczywistość nie jest taka łatwa, większość Malezyjczyków nadal nie zna kryptowalut i nie handluje narkotykami online, spotkałem kilku dealerów, którzy zarabiają na życie tylko na ulicy i zaczynają sprzedawać.

Jestem wykwalifikowanym programistą i wykorzystałem wszystkie swoje oszczędności, aby wejść na tę ścieżkę dilera narkotyków, czy mogę uzyskać od was radę? Powinienem kontynuować czy wrócić do życia biurowego?

Tak na marginesie, dostarczam niektóre malezyjskie substancje, takie jak XTC, ketamina, noid itp. teraz mam od lokalnego dostawcy, czy jest szansa na handel międzynarodowy?

Po raz pierwszy wybrałem tę drogę, ponieważ chciałem zainwestować, aby zostać hakerem, ale ta inwestycja ma nieprzewidywalną ilość pieniędzy i widziałem bardzo niewielu dealerów narkotyków wokół mnie, którzy stworzyli swoje udane historie, dlatego na początku wybrałem tę drogę, proszę, nie osądzaj mnie, ostatnio kwestionowałem siebie, czy powinienem to kontynuować i bardzo sfrustrowany, proszę zostaw swój komentarz, będę bardzo wdzięczny, dzięki.
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Po pierwsze, musisz zrozumieć, że jest to niebezpieczna praca, szczególnie tam na dole, gdzie ludzie zabiorą ci to, co masz i nie pomyślą o zabiciu cię za to. Powiedziałbym, że gdybyś był w stanie wysłać trochę wyższej klasy ketaminy wciąż w butelce i jakoś dostarczyć ją do Stanów, byłbyś bardzo bogaty bardzo szybko. Jest bardzo popularna, to samo dotyczy DMt i 96-48-0. W rzeczywistości sam byłbym zainteresowany rozmową o K. Jeśli uda ci się znaleźć źródło GBL w twojej części świata, byłbyś najszczęśliwszym dealerem na świecie, ponieważ potrzebowałbyś tylko jednego klienta. Ja.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro, żeby było jasne, szukasz dealera, który może dostarczyć substancję do USA?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Witam,

Jestem dosłownie w tej samej sytuacji co Ty, zostanie hakerem to nie 1 2 3, mam dużą wiedzę z zakresu IT / ICT, ale pieniądze nie popłyną tak łatwo. Dlatego zdecydowałem się wejść do świata narkotyków jako twórca laboratorium dla innych chemików. Szukam tylko, gdzie mogę znaleźć dostawców online i utrzymać dobre kontakty.

Chcę zostać twórcą laboratoriów online, jeśli ktoś potrzebuje laboratorium, upewnię się, że otrzyma wszystkie potrzebne materiały, mógłbym wykorzystać cię jako programistę.

Porozmawiajmy na osobności.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Cóż, mogę powiedzieć, że możesz mieć wszystkich dostawców i kontakty potrzebne na tym forum BB, Administrator jest super przyjazny i wyrozumiały, profesjonaliści tutaj są bardzo pomocni.

na pewno 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Nasz zespół opracowuje nowe perspektywy, z których może skorzystać wielu użytkowników naszego forum.
Wielu z was myśli progresywnie, myśli o handlu internetowym, bezpieczeństwie, kryptografii. Ale rynek narkotykowy jest w większości konserwatywny, działają według starych zasad, za gotówkę z osobistym kontaktem. Ale technologia i czas zrobią swoje, nadejdzie moment, w którym wszyscy kupujący i sprzedający przejdą do darknetu, ponieważ jest bezpieczniejszy, ponieważ można znaleźć więcej kontaktów i jest więcej możliwości rozwoju.
Pomagamy w wielu kwestiach i właśnie dlatego powstało nasze forum.
Pomożemy Ci opracować schemat bezpiecznej pracy, znaleźć nowe substancje na rynek, stworzyć laboratorium, wybrać legalne chemikalia badawcze dla Twojego rynku i ustawodawstwa. Razem możemy się rozwijać.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
dzięki za odpowiedź, to inspirujące, rynek narkotyków w moim kraju działa po staremu, moją pierwszą myślą jest opracowanie i promowanie nowych / znanych leków, takich jak 2-CB i metamfetamina na moim rynku tutaj, ale dostaję tak wiele blokad wraz z moim biznesem, ponieważ ci docelowi klienci chcą tego po staremu, frustrujące, myślę o eksporcie bez żadnego doświadczenia na całym świecie, chciałem przetestować wysyłanie 1 lub 2 paczek do tych usług spedycyjnych, ale konfiguracja laboratorium i test eksportowy są wstrzymane z powodu krótkich funduszy,

zmęczony tymi oszustami, na szczęście mamy tutaj zeroday, aby zapewnić, że nasza substancja RC może być gwarancją dostawy, właśnie zamówiona kilka dni temu wciąż czeka, więc postanowiłem popchnąć ją trochę bardziej, udostępniając mój link do grupy BB mediom społecznościowym w moim kraju do reklamowania moich substancji pod ręką, w każdym razie odzyskam fundusze i zrobię nowe leki, a może nowy sposób konsumpcji, jak robienie amfetaminy w sztyfcie do nosa lub sprayu do chrapania, ponieważ ten rynek wciąż działa stare rzeczy
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nie wiedzą, czego chcą. Wprowadzanie nowych substancji na rynek jest trudniejsze niż tych, które są już ugruntowane. Połącz się z istniejącymi elementami dystrybucji i daj im bezpłatne próbki bez żadnych zobowiązań. Wysoka czystość i dobra cena, a będziesz w stanie wejść na rynek. Po prostu bądź dobry w mowie sprzedażowej, poznaj właściwych ludzi i na początku miej produkt wysokiej jakości.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Zapomniałem o "darmowych próbkach", prawdopodobnie powinienem to zrobić zamiast naciskać na reklamy
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Cześć chłopaki, wygląda na to, że możemy stworzyć grupę malezyjskiego zespołu informatyczno-lekarskiego. ;)
Daj mi znać, czy mogę współpracować. Ja również jestem programistą z Malezji. Ale moim ostatecznym celem jest znalezienie najlepszej jakości leków od lokalnych dostawców. Lol. Być może chciałbym wnieść swój wkład, ponieważ jest to wciąż coś nowego w Malezji. Mam na myśli robienie tego online.

Dzięki.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Jasne, cieszę się, że znalazłem kogoś, kto ma prawie takie same zainteresowania jak ja i pochodzi z tego samego środowiska, lol, próbowałem kilku metod, robiąc to online, oto jestem, potrzebuję silnego łańcucha dostaw, zanim będziesz mógł to zrobić online, kiedyś odsprzedawałem leki z DN do lokalnego, okazuje się, że straciłem wszystkich klientów i nigdy nie wrócili, gdy mój łańcuch dostawców się zepsuł.

Postanowiłem więc zrobić to sam bez sprzedawcy detalicznego i mogę mieć lek najlepszej jakości z własnego laboratorium hahaha, dobrze cię znać, PM, kiedy tylko będę potrzebował twojej pomocy lub tak
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ile lat grozi za handel narkotykami w Twoim kraju? Jaką masz pewność, że Twój dostawca nie powie policji, że sprzedajesz narkotyki? Jaką masz pewność, że paczka nie zostanie przechwycona przez policję?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
King
King, czy możesz dostać CAS #96-48-0 w Malezji, jest to bardzo powszechny rozpuszczalnik, ale jest tutaj ściśle kontrolowany, a mój przyjaciel z Malezji mówi, że nie jest ściśle kontrolowany w twoim kraju?
Czy szukam kogoś, kto może wysłać do USA? Tak, jak najbardziej.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 lat handlu chwastami
1 rok uprawy chwastów
2 lata handlu innymi substancjami

nigdy nie spotkaliśmy się twarzą w twarz między dostawcą a moją grupą (oto dlaczego dostałem dużo oszustwa)

Mam swój sposób na transport i dostawę, ale nigdy nie miałem doświadczenia za granicą.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
tak, twój przyjaciel ma rację, to nie jest wysoce kontrolowane w MY

nie, nie mogę tego zrobić, nie mam takiej firmy eksportującej ryby, aby do ciebie dotrzeć, ale szukam innych metod wspierania USA, nie robię tego, dopóki nie będę w 100% pewien, że jest to wykonalne
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tak, to nie jest takie trudne, po prostu musisz zapłacić premię, którą znalazłem i po prostu musisz znaleźć ekspedytora, a ja mogę ci w tym pomóc, kluczem jest zdobycie tych przedmiotów po stawce, na której możesz zarobić trochę pieniędzy.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Niedawno pojawił się nowy sposób. Statki towarowe sprzedają bilety pasażerom, którzy mają ładunek, który chcą zatrzymać lub mieć na oku. Jest to bardzo tanie i możesz zabrać ze sobą 1500 funtów ładunku.
 
Top