Wyszukiwanie syntezy tylidyny (opioidu)

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Cześć, dużo badałem na temat słabszych opioidów (Tramadol, Codein, a w szczególności Tilidin). Tilidin jest opioidem stosowanym tylko w Niemczech i Szwajcarii. Znalazłem instrukcje syntezy tramadolu, a G. Patton opublikował instrukcję syntezy tramadolu około godzinę temu. Jestem za to bardzo wdzięczny. Pomimo moich poszukiwań, nie znalazłem publicznej instrukcji syntezy Tilidin (w tym ilości poszczególnych związków chemicznych). Jeśli ktoś mógłby mi w tym pomóc, byłbym bardzo wdzięczny.
Dziękuję za przeczytanie.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Nie pochodzę z Niemiec, ale mieszkam w zachodniej części UE i tak się składa, że wpadła mi w ręce ta chemia. Dla kogoś z bardzo wysoką tolerancją niezwykle bezużyteczny, ale chciałem go mieć tylko dla nowości 😄

Uwielbiam kolekcjonować tego rodzaju rzadkie narkotyki jak jakiś autysta. To, czego nie rozumiem, to fakt, że wiele osób twierdzi, że jego euforia ma być na poziomie oksykodonu, ale jak to możliwe, skoro każda pigułka zawiera również suboxone (bubreprenorfinę lub jak to się pisze xd) (aby być uzależnionym / "ćpunem" 🙄 dowód).

Bardzo dziwny narkotyk tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Cześć, nigdy nie słyszałem, że Tilidin i Oxycodone mają taką samą euforię i moim zdaniem jest to całkowicie błędne.
Suboxone, o którym wspomniałeś, należy do klasy leków złożonych, które zawierają opioid i nalokson, znany również jako narcan. Nalokson ma działanie zmniejszające ryzyko przedawkowania, tj. śmierci. Przydatność naloksonu w Tilidin w mojej opinii wynosi 0 ze względu na już bardzo niskie
efekty wywołujące depresję oddechową. Każdy produkt Tilidin MUSI zawierać nalokson, ma on również silne działanie tylko w wyższych dawkach, co oznacza, że zapobiegnie przedawkowaniu, ale także utrzyma działanie przeciwbólowe Tilidinu. Naprawdę nie jest przydatny dla osób z wysoką tolerancją, ale dla "normalnych" ludzi daje im uczucie opioidu bez konieczności myślenia, że są ćpunami. Należy również zauważyć, że Tilidin jest niezwykle popularny w Niemczech ze względu na scenę rapową i jest o wiele więcej osób, które są skłonne go kupić i spożywać w przeciwieństwie do heroiny lub fentanylu.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Czy można opublikować wkład w produkcję tydyny?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tilidine jest najbliższym "podobnym" lekiem gotowym do użycia do Oxycodone (chyba, że można jeszcze znaleźć hydrokodon bez paracetamolu lub ibuprofenu zmieszanego w środku, lub, szczęśliwym trafem, oxymorphone ;) - niezła stymulacja, dobra euforia, przeciętny środek przeciwbólowy. Lepszy niż Tapentadol, ponieważ haj jest bardziej stabilny i trwa dłużej.
Ale brakuje mu "lifestylowego" efektu oksykodonu i nie można go tak naprawdę wciągnąć, ani kiwnąć głową. Cóż, technicznie rzecz biorąc, można, ale należy być przygotowanym na to, że po 300-400 mg zacznie działać na receptory Kappa.

To powiedziawszy, była próba Iso-Tilidine jako RC, ale skończyło się na tym, że nie była aktywna.
Nortilidyna była prawdopodobnie najbardziej udaną próbą RC i myślę, że nie jest nawet zakazana w większości krajów? Pojawiła się na krótko w Niemczech i Polsce, ale z dziwnych powodów nigdy nie wystartowała ani nie została ponownie zsyntetyzowana na potrzeby rynku RC. Może dlatego, że nie był wystarczająco "sławny", może dlatego, że nawet niższy Kappa max. Mg, a może z powodu kosztów produkcji. Niestety nie mam dla niego trasy syntezy, przepraszam :]
 
Top