Question Safrole

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Czy Safrole to już przeszłość? Innymi słowy, czy ktoś już używa naturalnej drogi do mdma?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Osobiście straciłem zainteresowanie używaniem safrolu do MDMA. Wydaje się, że jest on monitorowany bardziej niż kiedykolwiek, a korzystanie z niego jest niepotrzebnie skomplikowane.

β-Nitroizosafrol wydaje mi się lepszą opcją. Można go zsyntetyzować z piperonalu. Sprawdź ten wątek na Erowid (notatki na dole strony). Następnie można przekształcić go bezpośrednio w MDP2P. To, co naprawdę podoba mi się w tej drodze, to fakt, że nigdy nie używasz tego pieprzonego, głupio drogiego katalizatora chlorku palladu, który, jeśli w ogóle, należy już do przeszłości. Kiedyś był sprzedawany w sklepach fotograficznych i nigdy nie był tani, ale teraz, gdy sprzedają go tylko firmy chemiczne, ceny są absurdalne.

Nie jestem też pewien, gdzie mieszkasz, ale w niektórych miejscach β-Nitroizosafrol nie jest nielegalny, podczas gdy safrol z pewnością jest.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Dzięki, dobrze wiedzieć. Mieszkam w USA, myślę, że wszystko jest nielegalne, jeśli tak mówią! lol
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Jeśli w Stanach Zjednoczonych, jak powiedziałeś, musisz mieć nadzieję, że go nie znajdą, nawet jeśli zamawiasz chemię w szarej strefie. Prawdopodobnie po prostu skonfiskują go w transporcie, jeśli go złapią, ale to Stany Zjednoczone, kochamy naszą nadmiernie opresyjną policję.

To tylko opinia, ale wydaje mi się, że lista najłatwiejszych i najbardziej dostępnych prekursorów to glicynian etylu PMK i helional, a potem są inne, takie jak ten, o którym wspomniał inny facet, wierzę, że to mdp2np, a także dalsze "wsteczne", takie jak alkohol piperonylowy i piperyna. Zależy tylko od tego, jak duże ryzyko chcesz podjąć i ile pracy chcesz wykonać, aby dostać się do aminy.

Jeśli o to chodzi, pracowałem kiedyś w jednej z prywatnych firm spedycyjnych, jednej z dużych. Przechodzi tam tyle gówna, że na poziomie pracownika nikt by się nie przejął, gdyby cały kilogram wypadł z pudełka. Jest to bardzo pracowite, bardzo stresujące, a liczby / szanse są bardzo na twoją korzyść. Raz mieliśmy paczkę, która cuchnęła trawką i po prostu ją wysłaliśmy, bo to czyjś problem, a nas to gówno obchodzi.

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie, zamów przesyłkę w przeglądarce tor w publicznym Internecie, mając na sobie dużo ubrań, takich jak czapka z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Następnie oczyść swój dom ze wszystkiego, co nielegalne. Nie miej tam nawet płoci. Wszystko będzie dobrze.
 
Top