Remoting do jednorazowej kostki Anon z sieci LAN?

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Zamierzam uzyskać zdalny dostęp do jednorazowej kostki Anon z mojej konfiguracji pokoju wojennego za pomocą innego laptopa. Moim głównym zmartwieniem jest utrzymanie bezpieczeństwa QubesOS podczas tego procesu. Rozważam użycie SSH do połączenia między dwoma komputerami i chciałbym poprosić o sugestie dotyczące optymalnego sposobu osiągnięcia tego celu.

Jednym z pomysłów jest wykorzystanie przekierowania portów SSH do ustanowienia bezpiecznego tunelu, zapewniającego lokalny dostęp do kostki Anon bez wystawiania jej bezpośrednio do sieci LAN. Jestem jednak otwarty na alternatywne metody, które mogą zapewnić integralność QubesOS przy jednoczesnym umożliwieniu zdalnego dostępu. Czy istnieją jakieś zalecane przez społeczność narzędzia lub strategie, które odpowiadają moim konkretnym wymaganiom?

Chętnie dowiem się o podejściach innych osób do podobnych scenariuszy i skuteczności ich wdrożeń. Pomoże mi to określić najlepszy sposób działania w oparciu o dostępne narzędzia i moje unikalne potrzeby.
 
Top