Question Pytania dotyczące produkcji 1 ampułki z wagi p2np 1kg

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Witam, mam kilka pytań dotyczących procesu produkcji 1 pot amp z p2np, znalazłem film na tym forum i obejrzałem kroki i przygotowałem listę pytań, aby zapytać was ekspertów.

1. Jeśli chcę odtworzyć eksperyment z mniejszym produktem końcowym, czy mogę proporcjonalnie zmniejszyć ilość użytych chemikaliów?

Tj:
Oryginalna ilość użytego IPA - 50 L
Oryginalna ilość wody destylowanej - 6.2L
....

Testowa ilość IPA - 5L
Testowa ilość wody destylowanej - 0.62L
... i tak dalej

2. Czy istnieje limit szybkości, z jaką możemy wlać borohydrat sodu?

3. Jak małą porcję P2NP można dodać? Czy tę porcję można zwiększyć, jeśli używamy znacznie większej kolby ze znacznie większą objętością mieszaniny IPA i wody destylowanej?

4. Film mówi, że WSZYSTKIE P2np są dodawane przez około 6 godzin. Czy jest to równoznaczne ze stałym dodawaniem P2NP do roztworu przez 6 godzin? Co się stanie, jeśli zrobimy to w krótszym czasie, na przykład: 2 godziny?

5. Reakcja dodawania P2NP jest samonagrzewająca się, ale czy wybuchnie, czy po prostu będzie ciepła/gorąca?

6. Czy woda dodana do CuCL2 jest wodą destylowaną?

7. Jak utrzymać temperaturę 80 stopni za pomocą palnika?

8. Jak skonfigurować pompę próżniową?

9. PH musi wrócić do 6

10. Czy wentylacja wyciągowa działałaby znacznie szybciej niż skraplacz w celu dalszej rekuperacji? Jak skonfigurowalibyśmy eksperyment z wentylacją wyciągową?

11. Jaki jest powód przepompowania RM do innej kolby o pojemności 5 l? W jaki sposób jest on przepompowywany? Czy nie możemy po prostu użyć obecnej kolby do dekantacji?

12. Jaki filtr jest używany do dekantacji Rm?

13. Na filmie w 5:13, co jest wlewane do czarnej pozostałości tlenku miedzi?

14. Dlaczego musimy umieścić roztwór soli amfetaminy w zamrażarce na 1 godzinę? Czy nie zamarznie?

15. Co się stanie, jeśli przypadkowo dodamy nadmiar kwasu? Czy dlatego zaleca się przechowywanie 50-100 ml roztworu IPA bez zasady amfetaminy w innej zlewce, abyśmy mogli dodać więcej IPA bez zasady w przypadku dodania nadmiernej ilości kwasu?

16. Czy tę metodę można również wykorzystać do produkcji metamfetaminy?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Użyj betoniarki ze 100l lub 50l beczką piwa do cięcia metalu i spawania, i wykonaj odpowiednią amalgamat, po tym jest gra dla dzieci, najważniejsze, obliczyć odczynniki i toczenia aliuminium muszą być tego samego rozmiaru, ciśnienie jest dla wydajności.
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
10l metanolu, 5l 70% Luk, 5 kg naoh 5l wody destylowanej,, destylacja ph11-12,, masz bazę,, dodaj kwas d-winowy z ipsa, metanol nie działa.,,, i masz swoje marzenie. Oczyszczanie jest na własną rękę, jak chcesz zrobić.najważniejsze przez bezpieczne, na dużą skalę produkcji, P2np kocha Lungs.and wiele innych sztuczek, można nauczyć się z expirience.Doint stracić czas z borohidride, na dużą skalę....
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Proporcje oblicza się ogólnie stechiometrycznie, nie sądzę, aby ktokolwiek, kto napisał procedurę, napisał te proporcje, gdyby można było dodać więcej, ale możesz spróbować.

czerwona linia przymocowana do węża, kolba odbiorcza to czerwone kółko, a podciśnienie jest stosowane do czarnej strzałki, grawitacja utrzyma to, co przenosisz w czerwonym kółku
 

Attachments

  • QzmBo7xCu0.jpg
    QzmBo7xCu0.jpg
    307 KB · Views: 118
Top