Prolintane

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Cześć przyjaciele, mam pytanie. Czy ktoś wie jak zsyntetyzować pewną substancję? 1-Phenyl-2-pyrrolidinylpentane(AKK=Prolintane) z Metamfetaminy Dziękuję za odpowiedź i wiedzę.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tej substancji nie można uzyskać z metamfetaminy. Sugeruję, że można ją uzyskać z odpowiedniego analogu fenyloacetonu poprzez redukcję pirolidyną, podobnie jak w przypadku syntezy metamfetaminy
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
1Dziękuję za radę.
2W moim kraju prekursory o P2P/P2NP Substancje te są bardzo rzadkie.
3 W moim kraju nie jest to możliwe. Jeśli mam materiał wyjściowy p2p/p2np tylko 1.mg, mogę umrzeć z powodu policji.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Z jakiego powodu potrzebujesz prolintanu? Jest słabo aktywny, w przeciwieństwie do a-PVP
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Wytłoczyć 500 tabletek XTC z Prolintane 10.G i nazwać nowy produkt "HYDRA".
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Bracie, mam nowy pomysł. Co o tym sądzisz? (nikotyna)
Czy mogę zsyntetyzować prolinthane z nikotyny?
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
I czy można go zsyntetyzować z tej substancji? (Allyl benzene)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Nie.
Trudno jest uzyskać prekursor do syntezy prolintanu, najprawdopodobniej będziesz musiał go zsyntetyzować samodzielnie. Nie sądzę, by był to dobry pomysł, sama substancja nie jest aż tak interesująca, by wkładać w nią tyle wysiłku.
A może jesteś zainteresowany legalizacją tej substancji w swoim kraju?
 

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Prolintan? Nie idź tam. Czy to działa? Jak najbardziej! Czy jest trwały? Nie. Kompulsywna chęć ponownego zażycia silniejsza niż kokaina.
Będziesz wykazywał silne zachowania antyspołeczne. Czujesz się jak gówno po pierwszych 10 minutach i zaczyna się pogoń za smokiem. Jest silnie uzależniający, ale zwrot jest straszny. Zapach podobny do palonego plastiku. Sprawia, że moja skóra się czołga. Trzymaj się amfetaminy.
Lub pvp, jeśli tego właśnie chcesz. Newmind sprzedawał ten towar. Potem zastąpił go Papp, który był słaby. I równie obrzydliwy.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
W Afryce moja armia przyjaciół brała tylko tramadol. To dlatego, że tradycyjne chemikalia i fundusze nie wystarczają do produkcji leków. Musiałem więc znaleźć lek zastępczy.
Przynajmniej jest lepszy niż tramadol.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Można przeprowadzić reakcję Grignarda chlorku benzylomagnezowego w eterze dietylowym (lub lepiej w eterze dibutylowym) na butyronitrylu i otrzymać 1-fenylo-2-pentanon. Następnie skondensuj go z pirolidyną w wodnym roztworze etanolu i wykonaj aminowanie redukcyjne z amalgamatem Aluminum Galinstan, aby uzyskać wolną zasadę Prolintane. Przefiltruj przez lejek Buchnera i dodaj HCl, aby uzyskać Prolintane HCl. Prolintan był całkiem dobry. Istnieje sposób syntezy metiopropaminy i etiopropaminy z tiofenu.
 
Top