Question Produkcja nie jest tego warta?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Po prostu nie mogę wykonać żadnego działania matematycznego

Wiem, że istnieje wiele prekursorów legalnych i nielegalnych chemikaliów, ale po prostu nie widzę, jak matematyka sprawdza się, przynajmniej w przypadku amerykańskich kar, w przypadku nielegalnych towarów.

Weźmy mdma. Można łatwo sprzedać za 100 gramów. Jedna uncja sprzedawana gram po gramie to 2800, kilogram to dosłownie 100 tysięcy. Sprzedaż kilograma gram po gramie wymaga znajomości wielu ludzi, a to naraża cię na mnóstwo ryzyka. 100 tysięcy to przyzwoite pieniądze za niewiele ciężkiej pracy.

Hurtowo liczby idą w górę, ale ryzyko jest szalenie wyższe, a szansa na rabunek i przemoc znacznie wzrasta. Nie wiem, za ile można sprzedać kilogram, może 40 tysięcy? I tak, dwie lub trzy sprzedaże w roku i koniec. Ale jak poznać ludzi, którzy kupią od ciebie kilogram? To również wiąże się z dużym ryzykiem

Następnym rozwiązaniem jest bycie dostawcą dla własnej załogi. Mogą oni nawiązać kontakt z większą liczbą osób i sprzedać więcej niż ty sam, ale wiąże się to z dużo większym ryzykiem i wyobrażam sobie wyższe opłaty w przypadku złapania.

Rozumiem darknet, ale nie jestem zaznajomiony ze skalą sprzedaży itp. Proszę więc o wypowiedź.

Próbuję tylko zrozumieć, w jaki sposób sprzedaż nielegalnych substancji jest tego warta. Mogę pracować tak jak ja, 40 godzin tygodniowo i zarabiać nieco poniżej 40 tysięcy. Więc nie jest to świetne, ale jest mniej stresujące niż sprzedawanie rzeczy, które mogą przynieść mi więcej, ale także wiążą się z dużo większym ryzykiem i po prostu gorszym czasem

Czy ktoś może wyjaśnić ekonomię sprzedaży rzeczy takich jak mdma? Po prostu nie widzę, jak to się w ogóle opłaca.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Wygląda na to, że chcesz, aby ktoś cię do tego namówił. Ekonomię to ty masz. Pracuj może przez 5 dni, zrób sobie wolne na resztę roku i zarabiaj tyle co teraz przez 48 tygodni 5 dni w tygodniu. Jeśli jesteś wystarczająco sprytny, możesz sprzedać to w ciemnej sieci i upuścić w swoim mieście, nie znając ani jednej osoby.
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nie sprzedawaj, gdzie się urodziłeś, kamery śledzą cię łatwo.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kilogram bmk to powiedzmy hojnie 300 €, uwzględniając straty z konwersji itp.
Czynnik czasu, który jest inny dla każdego, czynnik rozpuszczalników i kilku innych odczynników potrzebnych do wyprodukowania 1 kg metamfetaminy, powiedzmy 600 €, co jest rażąco wysokim szacunkiem.
Cena hurtowa metamfetaminy to co najmniej 15000 E/kg.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nie chcę dać się namówić. Naprawdę jestem tchórzem, często przekraczam prędkość, ale ciągle skanuję lusterka i denerwuję się, gdy gliny są za mną. Nie zrobiłem nawet nic nielegalnego, żeby się tak denerwować.

Może po prostu nie rozumiem, jak szybko można sprzedawać rzeczy i może sprzedaż kilograma jest super szybka, jeśli robisz to w ciemnej sieci, osobiście nie jest warta ryzyka. Nawet jeśli jest to 5% szans na aresztowanie w ciągu roku, to wciąż wydaje się zbyt wysokie.

Rozumiem jednak, o co wam chodzi. Można wyprodukować kilka kilogramów, sprzedać je na różne sposoby, a następnie zrobić sobie przerwę. Obniża to temperaturę, a rachunki są opłacone. Zrozum też, że jest to wysoka marża zysku, można zamienić mniej niż 1k na 15, lub po prostu wiele razy więcej niż inwestycja.
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Jeśli nie masz nabywców w kg, nie zaczynaj.,,, bardzo trudno jest znaleźć, kto kupuje w kg....
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Wciąż zastanawiam się, dlaczego większość sprzedawców, którzy są bezpośrednimi producentami lub pracują dla nich profesjonalni chemicy, nalega tylko na leki głównego nurtu, gdzie konkurencja jest po prostu śmieszna, a ceny spadają coraz bardziej, podczas gdy jakość oczekiwana od kupujących jest zawsze niezwykle wysoka. I to nie tylko w przypadku samego produktu, ale także usług tak dobrych jak amazon, w tym overnight.

Duża liczba tego, co jest uważane za rynek "niszowy" dla kilku mniej znanych rodzin narkotyków, a nawet tylko klas narkotyków należących do ich odpowiednich kategorii (stymulanty, empatogeny, środki uspokajające, Dissos) - wciąż szalenie poszukiwane, ale po prostu pozostały niezauważone przez miesiące, jeśli nie lata, że kupujący przestali próbować znaleźć legalnych sprzedawców w końcu po niezliczonych oszustwach (trudne, wciąż zachowują wiarę, że pewnego dnia pojawi się wiadomość o legalnym sprzedawcy) - są po prostu umieszczane w tle podczas wykonywania matematyki.

Bez wchodzenia w związki, w których mogą pojawić się tematy moralne lub etyczne, kilka przykładów może być: A-PVP, brudny, tani w produkcji, ale jedyni legalni sprzedawcy, których można znaleźć na rynkach publicznych, znajdują się w Rosji lub może w Polsce (ale żaden na DNM dla drugiego) - kupujący oferowali nawet 150usd / g za prawdziwy; MXE - nawet jeśli w 2022 r. Widziałem kilka całkiem dobrych alternatyw, wciąż na najwyższym miejscu, nawet tutaj widziałem partię sprzedaną w zeszłym roku za 180usd / g; 4-MMC, na szczęście wciąż jest w pobliżu, ale jeśli jesteś w UE, jedynym miejscem na DNM, w którym możesz je znaleźć bez zrywania z analogami, jest Wielka Brytania - mógłbym kontynuować bardzo długą listę dla prawie każdej głównej klasy, ale wystarczy, aby dać wyobrażenie.

Teraz, jeśli sprzedawca pomyślałby dwa razy, zgadnij, który sprzedawca na całym świecie skoczy bez zastanowienia, gdy tylko pojawi się informacja o prawdziwej partii, przetestowanej laboratoryjnie od pierwszych nabywców? Cała partia wyprzedała się w mniej niż tydzień lub dwa po rozpowszechnieniu informacji. Wystarczy powtórzyć kilka razy zwiększenie ilości wyprodukowanego produktu, a zanim inni sprzedawcy zdadzą sobie sprawę, że to naprawdę dobry pomysł, obecny sprzedawca zarobiłby wystarczająco dużo, aby przejść na szczęśliwą emeryturę - bycie (zbyt) chciwym nigdy nie jest bezpieczne.

Dla chemików lub sprzedawców z pewnymi obawami etycznymi lub moralnymi dla określonych klas z jeszcze bardziej szalonym żądaniem na całym świecie, zyski mogą być łatwo 10x (chemik -> sprzedawca, nie sprzedawca -> kupujący, może to łatwo wzrosnąć 100-200x z niektórymi klasami), zawsze istnieje szansa na skontaktowanie się ze znanymi "menedżerami". Niszowej sceny, aby zapewnić dystrybucję, która bezpiecznie dotrze do użytkowników wiedzących, jak spożywać te związki w bezpieczny sposób, a zatem bez złych grzechów, poza trzymaniem się z dala od radarów bez ujawniania na rynkach publicznych, a nawet DD, jeśli nie w przypadku produkcji małych partii w celu zweryfikowania legalności i dostarczenia dużej ilości w jednej transakcji.

Wreszcie, istnieje kilka innych klas oficjalnie nigdy nie wydanych, ale gdzie rekreacyjne wykorzystanie zostało szeroko potwierdzone, z mnóstwem raportów i dokumentów / badań z przeszłości, potwierdzających bezpieczeństwo dla krótko- / długoterminowych skutków ubocznych. Niektóre klasy dotarły nawet do ostatniego etapu badań klinicznych, ale z tego czy innego powodu (zwykle brudna polityka farmaceutyczna, jak międzynarodowy koncern kupujący całą firmę i patenty i jakby nigdy nie był widziany, ponieważ ich gorszy produkt jest mniej skuteczny / nie zapewnia właściwego leczenia, ale wystarczająco dobry, aby utrzymać stabilność pacjentów przy "zdrowym" użytkowaniu przez całe życie i $$$ znacznie więcej), dlatego taki związek jest nadal całkowicie legalny na całym świecie, większość patentów wygasła po 50 latach. Zwykle takie klasy wymagają bardziej wykwalifikowanego chemika, ale nie jest to konieczne, ani drogich prekursorów. Najbezpieczniejsza opcja dla chemików, którzy chcieliby zarobić trochę dobrych pieniędzy, ale nie podejmować żadnego ryzyka, że zostaną przyłapani bezpośrednio lub pośrednio i spieprzą swoją karierę / szczęśliwe życie z pełnoetatową pracą i rodziną.
 
Top