Question Produkcja dekstroamfetaminy

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Mam ADHD i chciałbym przetestować nowy lek oparty na dekstroamfetaminie, ale tam, gdzie mieszkam, jest on bardzo drogi, około 600 dolarów za opakowanie... Używam Ritalinu o natychmiastowym uwalnianiu i efekt nie trwa długo i myślę, że to nie wystarczy. Myślałem o samodzielnej produkcji dekstroamfetaminy, ale nie wiem, na ile jest to wykonalne i czy jest to dużo tańsze niż kupowanie jej w aptece. Dziękuję za uwagę!
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Jedyną szansą jest zdobycie benzaldehydu i nitroetanu (w USA zapomnij o tym, chyba że masz znajomości, których prawdopodobnie nie masz, jeśli prosisz o pomoc w syntezie) ...... Jeśli nie, to raczej nie wchodzi w grę, chyba że chcesz na poważnie rozpocząć hobby chemiczne, które będzie kosztować znacznie więcej niż jest warte, szczególnie z wieloma prawdopodobnymi niepowodzeniami i stromą krzywą uczenia się. Jeśli uda ci się zdobyć te dwie substancje chemiczne, wszystko inne będzie łatwiejsze do zdobycia. Ale koniec końców, jeśli nie masz podstaw chemii, zapomnij o tym. Możesz być w stanie wyciągnąć to z jednego z tych głębokich nurkowań adhd, w których masz obsesję na punkcie czegoś przez jakiś czas, a potem ruszasz dalej, jeśli potrafisz oszukać sprzęt laboratoryjny i masz solidny kapitał inwestycyjny, z prekursorami... ale to skurwysyństwo syntezy (z 0 doświadczeniem chemicznym), jeśli nie możesz zdobyć odpowiednich prekursorów... a amfetamina jest po łatwiejszej stronie.

Prawdę mówiąc, najlepszą opcją jest po prostu kupienie paczki amfetaminy od kogoś tutaj, 600 $ da ci o wiele więcej w tajnej amfetaminie, niż kiedykolwiek mógłbyś kupić w aptece. Jeden gram amfetaminy to 50 dawek 20 mg adderalu. Prawdopodobnie będzie racemiczna, ale jeśli jest jedna rzecz, którą prawdopodobnie mógłbyś wyciągnąć z miejsca, w którym jesteś teraz, to prawdopodobnie rozdzielenie amfetaminy, którą kupujesz tutaj, na jej formę dekstro... to byłby twój najbardziej rozsądny i praktyczny punkt wyjścia....
 

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Mieszkam w Brazylii, nie wiem, jak łatwo mogę znaleźć prekursory syntezy amfetaminy i syntezy Ritalinu (metylofenidat). Czy masz na myśli, ile kosztuje podstawowe laboratorium do produkcji niewielkich ilości?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Spójrzmy na to w ten sposób. Wytworzenie dowolnego leku jest w rzeczywistości dość łatwe, jeśli masz składniki bardziej niż cokolwiek innego. Odpowiedni sprzęt jest na drugim miejscu, ponieważ jeśli znajdziesz chemikalia, możesz zrobić adderal za pomocą kilku szklanych słoików i filtrów do kawy. Jeśli nie masz wszystkich składników, wtedy zaczyna się robić ciężko i staje się to bardzo długim skomplikowanym projektem

Ponieważ jesteś w Brazylii, nie mam pojęcia, jak trudno byłoby zdobyć potrzebne chemikalia. Ale masz przyzwoitą szansę, ponieważ nie jesteś w Stanach Zjednoczonych, ale nadal jesteś w kraju rozwiniętym, który mógł podjąć wysiłek w celu zablokowania dostępu do wszystkich chemikaliów do produkcji narkotyków...

Jak już wspomniałem, głównym celem jest poszukiwanie substancji chemicznej o nazwie "benzaldehyd", a także "nitroetanu"... jeśli możesz to znaleźć i zamówić, możesz to zrobić całkiem łatwo bez kupowania sprzętu laboratoryjnego. Sprzęt laboratoryjny potrzebny do wytworzenia benzaldehydu i nitroetanu jest dość obszerny.....

Jeśli nie możesz ich znaleźć, nadal możesz je zamówić i zaimportować z innych krajów, głównie z Chin. Chiny wyślą ci wszystko. W Europie jest też kilka krajów, które nie dbają o to, czy masz dostęp do tych chemikaliów. Na przykład Czechy. To powszechne. Jedyną przeszkodą jest teraz import z urzędem celnym danego kraju. Może zależy im na imporcie narkotyków i mają agencję do wykrywania nielegalnego importu. Ponieważ importujesz chemikalia, a nie narkotyki, masz tutaj większe szanse. Nadawca może również źle oznaczyć chemikalia, jeśli czasem go o to poprosisz. Może to pomóc w sprowadzeniu ich do kraju. W ten sposób można jednak wpaść w kłopoty. Dlatego ten krok wymaga wiele przemyślenia.

Jeśli cały projekt będzie polegał na znalezieniu odpowiednich chemikaliów, będzie to dość łatwe. Powodem, dla którego warto kupić sprzęt laboratoryjny, jest wytwarzanie chemikaliów, których nie można kupić.
Możesz to zrobić w słoiku, jeśli masz następujące chemikalia.

-Benzladehyd
-nitroetan
-borohydryd sodu (może wymagać trochę pracy, ale jest stosunkowo łatwy)
-octan amonu (możliwy do zdobycia, nie jest nielegalny). Bardziej idealna jest substancja chemiczna o nazwie cykloheksyloamina lub n-butyloamina, które są nieco trudniejsze do znalezienia. Ale każdy z nich będzie działał)
-99% alkohol izopropylowy (łatwe)
-wodorotlenek sodu (łatwe)
-Kwas siarkowy (łatwe)
-siarczan miedzi lub chlorek miedzi (łatwe)

Być może czegoś mi brakuje, a jeśli tak, to czegoś nieistotnego.... Najważniejsze rzeczy są uwzględnione... To może być takie proste..... Dzięki pracy i sprzętowi laboratoryjnemu można wytworzyć dowolne z powyższych chemikaliów, z wyjątkiem borohydryku sodu. Jeśli nie możesz go znaleźć, istnieją łatwiejsze alternatywy... możesz użyć rtęci metalicznej, której unikam, ale istnieje proces wykorzystujący chlorek niklu (łatwy do znalezienia) i proszek cynkowy (również łatwy do znalezienia). ale musisz nauczyć się, jak przeprowadzić proces redukcji zamiast po prostu mieszać chemikalia... ale to jest w porządku, można to zrobić....
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Witam wszystkich, mam pytanie, czy ktoś wie jak zamienić siarczan amfetaminy w proszku=>chlorowodorek amfetaminy? Dzięki za komentarze.
 
Top