• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro Od punktu A do punktu B, bez zbędnych pytań

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć,
Pracuję w logistyce w obszarze metropolitalnym Rio de Janeiro, Brazylia, małe ładunki (do 1 metra sześciennego). Z wyjątkiem ładunków ludzkich (żywych lub martwych), mogę przewozić wszystko, żadnych pytań, tylko te związane z niezbędną opieką nad materiałem. Podróże do innych lokalizacji mogą być analizowane.
Czy ktoś tutaj potrzebuje tego rodzaju usługi?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kurwa, mówisz, że wszystko, co możesz kupić w Brazylii, możesz im dostarczyć?

W takim razie potrzebuję 1000 litrów miesięcznie wysyłanych do USA, poradzisz sobie z tym? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
gdyby tak było w rzeczywistości, byłoby to niesamowicie przydatne, ale z drugiej strony myślę, że już jest bogatym człowiekiem i nie musi reklamować takich usług, ale z drugiej strony jestem DEBBIE DOWNER.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Cóż, byłem w pełnym rozkwicie z wszystkimi moimi zyskami zainwestowanymi w więcej produktów, kiedy zawiesili handel tym, czego potrzebowałem z powodu trumpu, więc zostałem wydymany na moje pieniądze. Ale mam listę klientów budowaną od ponad 20 lat. Dlaczego mówisz, że to niezwykle przydatne.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Byłby to świetny dodatek dla każdej organizacji lub osoby. Po prostu nie przywykłem do dostrzegania jednorożców na wolności
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nie wiem, jaki dźwięk wydaje jednorożec, ale mogę zarobić mnóstwo pieniędzy, jeśli masz to, czego potrzebuję. Jak chcesz kontynuować?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese Zakładam, że przez jakiś czas mieszkałem w Gouiania.
 
Top