Question Glicynian etylu PMK z Alibaba

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Czy zakup glicynianu etylu PMK/BMK z Alibaba jest bezpieczny?

Rozmawiałem z kilkoma sprzedawcami, proszą o 30% płatności przed wysyłką, a resztę po otrzymaniu paczki, gwarantują również, że przejdzie ona odprawę celną i mówią, że wyślą kolejną paczkę na wypadek, gdyby coś się stało.

Przed ponownym skontaktowaniem się ze sprzedawcami, czy ktoś, kto miał wcześniejsze doświadczenia w kupowaniu tych chemikaliów z Alibaba, mógłby mi powiedzieć, czy te reklamy są fałszywe, proszę.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U can use to made mdma

(3,4-(metylenodioksy)fenylometanol)

 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Co to jest (3,4-(metylenodioksy)fenylometanol)? Czy można go kupić bez ograniczeń?

W przypadku glicydanu etylowego PMK można go hydrolizować, co da MDP2P gotowy do aminowania redukcyjnego.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Zapłacić 30% z góry, a resztę po wylądowaniu to dobry interes. Czy wielu sprzedawców oferuje to
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Miałem zamiar kupić, ale znajomy powiedział, że wszystkie reklamy są fałszywe, więc cofnąłem się o krok, ponieważ teraz nie jestem pewien, czy ufam tym reklamom, czy nie
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nie wszystkie są fałszywe. Wystarczy pobrać próbkę za 120 dolarów lub stawkę bieżącą. Zapłać 36 dolarów i przekonaj się, czy się sprawdzą. Z większością dostawców stamtąd będziesz ryzykował. Każdy to robi
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
3,4-metylenodioksyfenylopropan-2-on mdp2p
3,4-(metylenodioksy)fenylometanol)
and is on europe how much u need
 

Attachments

  • 13VzRWEC5n.png
    13VzRWEC5n.png
    5.8 KB · Views: 120

adbb5clsupplier

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Jeśli złożysz zamówienie, prawdopodobnie powiedzą ci, że zajęły je służby celne i wyślą ci cały ładunek skrobi
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Chociaż nie zamawiałem z alibaba, zamawiałem z podobnego. 300 usd za kilogram glicynianu etylu pmk, dotarł w około 3 tygodnie iirc
 
Top