Question P2P do siarczanu amfetaminy poprzez reakcję Leuckaerta-Wallacha! Czy ktoś może mi pomóc?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Cześć wszystkim,

Znalazłem stabilne źródło P2P z Chin, kosztuje tylko 350 USD / L i jest to naprawdę czysty bezbarwny olej, nie pomarańczowy, żółty ani znak zanieczyszczeń, a jego zapach przypomina trochę kwiaty i jabłka, tak jak powinien pachnieć P2P!
Teraz chcę zsyntetyzować siarczan amfetaminy poprzez reakcję Leuckaert - Wallach, rozumiem, że jest to reakcja dwuetapowa, jak widać na załączonym obrazku, jestem z Holandii, więc chcę zrobić to tak, jak na obrazku pokazuje "holenderski sposób" z H2O, czy ktoś może napisać mi szczegółową syntezę ze wszystkim, czego potrzebuję, ponieważ nie jestem chemikiem!
Chcę zacząć od 100 ML P2P....
Dziękuję każdemu, kto się angażuje!
 

Attachments

  • HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jeśli jesteś z Holandii, to wejdź na www.laboratoriumdiscounter.nl/de/ kup borohydryd sodu i zredukuj go. możesz również użyć p2p z borohydrydem. w sekcji amfetaminy znajduje się instrukcja, jak zredukować p2p za pomocą cyjanoborohydrydu sodu, który jest jeszcze słabszy niż borohydryd. a jeśli masz zły wynik, możesz łatwo zsyntetyzować cyjanoborowodorek sodu z borohydrykiem sodu. i nie używaj metody leuckarta, zawsze zajmuje więcej czasu, a wydajność jest do bani 30% to normalne, nawet zły borohydryd powinien działać lepiej, a jesteś w nl. więc łatwy dostęp do borohydrydu nie marnuj czasu.
 
Top