Question Nowa generacja prekursorów?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Wiem, że dla wielu osób nie ma to znaczenia, ale ostatnio DEA dodała kilka substancji chemicznych do swojej "specjalnej listy nadzoru"

Teraz wiem, że nie powstrzyma to paczek przed błędnym oznakowaniem, ale dodaje mniejszą warstwę ochrony prawnej dla domowego chemika, jeśli paczka zostanie zajęta z jakiegokolwiek powodu.

Ponieważ dla mnie bezpieczeństwo prawne jest na pierwszym, drugim i trzecim miejscu, przed wszystkim innym, jest to druzgocąca wiadomość.

Zastanawiam się, w jakim kierunku pójdzie przyszłość prekursorów?

W przypadku amfetaminy, malonian dietylo-fenyloacetylu jest nadal dobry, więc nie ma się czym martwić. Te wydają się być łatwe do stworzenia nowych, więc nie martwię się zbytnio

W przypadku mdma jest to trudne. Wszystkie glicydyny są teraz nielegalne. Myślę, że 3,4 MD-APAAN będzie nową drogą, ponieważ wydaje się, że można kupić 3,4 MD Phenylacetonitrile.

W przypadku mefedronu, 2 jodo 4 metylopropiofenon jest nadal legalny, więc jest w porządku. Być może istnieją inne grupy, które można łatwo dodawać i usuwać z pozycji 2?

Jakieś inne pomysły na inne prekursory?
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
2chloro4metylenopropiofenon może być stosowany do 4mmc
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Zapomniałem o odmianie chloro! Prawdopodobnie będzie też tańsza niż jodowa. DEA wydaje się dość powolna w zmienianiu rzeczy, więc wydaje się, że najlepszą metodą jest zmiana jednej substancji chemicznej na raz, a następnie przejście do następnej, tj. chloro, potem jodo, glicynian metylu na glicynian etylu itp.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Rynek prekursorów może rozwijać się w dwóch kierunkach:
- projektowane prekursory to złożone cząsteczki, z których można uzyskać substancje zabronione (na przykład glicynian BMK)
- synteza prekursorów z prostszych legalnych substancji (na przykład 4-metylopropiofenon, który z kolei można uzyskać z prostszego toluenu).

Możliwa jest też inna opcja, polegająca na zastąpieniu produktów końcowych analogami, np:
Metamfetamina (z fenyloacetonu) - 2-fluoro-metamfetamina (otrzymywana z legalnego 2-fluorofenyloacetonu)
Mefedron - 3-chloro-metkatynon
MDA - 4-FA (z 4-fluorobenzaldehydu)
Przykładów jest wiele i myślę, że pomysłów na obejście przepisów wystarczy na następną dekadę.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Oni po prostu chcą mieć łatwiejszą pracę, mam na myśli to, że mają programy (można sprawdzić, że publikują informacje typu "blabla potrzebujemy oprogramowania do katalogowania chemikaliów z opisem" oznacza to, że jeśli coś zostanie zamówione, klikną to i nawet najgłupsza osoba będzie wiedziała, do czego służy, ponieważ wszystkie chemikalia mają opis typu "potencjalnie odczynnik do produkcji leków" itp.
 
Top