Question Potrzebuję pomocy w sprawie 20320-59-6

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich, niedawno zamówiłem olej glicynianowy Bmk, cas 20320-59-6. aby wybaczyć opóźnienie w dostawie, sprzedawca wysłał mi również proszek 20320-59-6, a także wszystkie etapy przetwarzania, które moim zdaniem nie są właściwe. jaka jest najlepsza technika uzyskania oleju A, a następnie uzyskania siarczanu amfetaminy. Potrzebuję kogoś, kto poprowadzi mnie krok po kroku. dziękuję.
 

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Tak, ale jak...
Proszę o pomoc lub szczegółowe wyjaśnienie.

Dziękuję
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Wysłałem już tematy z jasnym wyjaśnieniem. Czego jeszcze potrzebujesz?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ta społeczność jest aktywna od dłuższego czasu, więc większość typowych pytań dotyczących etapów produkcji została już opracowana i udzielono na nie odpowiedzi. Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, ponieważ nie rozumiesz czegoś z podanego tematu, powinieneś poprosić o to w komentarzach do tematu, ale najpierw upewnij się, że je sprawdziłeś, ponieważ być może odpowiedź znajduje się w odpowiedziach.

Nie szanuję tego konkretnego działania, fora byłyby zawalone tymi samymi pytaniami, jak wiele tematów Dread, a to utrudnia znalezienie dokładnych i wiarygodnych informacji.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ja również jestem nowym użytkownikiem, ale podobnie jak Ty, otrzymałem telefon od naszego przyjaciela G.Pattona, ponieważ odpowiadałem na wątek dotyczący zawierania transakcji.

Jest on wieloletnim członkiem uznawanym przez społeczność za eksperta i w ciągu zaledwie 2 dni od mojej rejestracji pomógł mi w wielu wątpliwościach i fałszywych informacjach, z którymi miałem do czynienia przez lata z lokalnymi dealerami i klientami.
Więc proszę, nie czuj się źle, jeśli on lub jakikolwiek inny członek przypomni ci o lepszych praktykach na forum, ponieważ naprawdę pomagają i dbają o siebie nawzajem jako członkowie.
Myślę, że przekonasz się, że jest to bardzo bliska i przyjazna społeczność, która chce się poprawić, opierając się na wzajemności.
 
Top