Looking for a vendor Potrzebujesz partnera

Werner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Cześć, szukam partnera do rozpoczęcia produkcji kropli śmierci, jeśli jest ktoś zainteresowany tym wątkiem, dziękuję za uwagę.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Jeśli szukasz partnera (w Ameryce Łacińskiej), powinieneś sprawdzić niektóre społeczności w sekcji grup po lewej stronie. mają grupy z Brazylii, Wenezueli, Argentyny itp. tam będziesz miał większą szansę na znalezienie rzeczywistego partnera.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tak, kraj, w którym planujesz sprzedawać leki w ten sposób jest ważny. Ogólnie rzecz biorąc, interesujące będzie obserwowanie doświadczeń związanych z wprowadzeniem tej metody dystrybucji
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Po pierwsze, czym są krople śmierci? Po drugie, panie Heisenberg, odsyłam do pańskiego memorandum o partnerach brandingowych w celu poprawy jakości substancji sprzedawanych na świecie. Jestem jak najbardziej za tym, posunąłem się do skrajności, które sprawiają, że moi partnerzy ponownie oceniają naszą współpracę, ponieważ staram się zmniejszyć prawdopodobieństwo, że ktoś będzie miał problem z naszym produktem. W końcu kupię produkt, aby sprzedać go moim klientom, ale staram się unikać kupowania czegokolwiek, co jest gorszej jakości. Czy nie byłoby dobrze, gdybyś zajął się tym projektem jako sposobem na zapewnienie, że wiele osób otrzyma najlepszy możliwy produkt, a jednocześnie zarobi na tym fundusze, które kto wie, co projekt może osiągnąć.
 
Top