Question Synteza metedronu

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Potrzebna pilna pomoc.
Zrobiliśmy wczoraj małą pierwszą partię. Nie uzyskaliśmy żadnego zabarwienia produktu podczas podgrzewania i mieszania. Miał tylko niewielką zmianę koloru na jasny, jasnobrązowy/żółty, a następnie mleczny.
Długa historia i proszę się nie śmiać. Po zagotowaniu i wymieszaniu włożyliśmy produkt do zamrażarki. Na dnie było tak mało produktu, że z frustracji zacząłem płukać cały roztwór najpierw acetonem, a następnie wodą destylowaną. Zaczął się tworzyć bardzo ładnie wyglądający krystaliczny produkt. Dziś rano, po pozostawieniu go do wyschnięcia, przetestowałem go i pali się jak diabli. Nigdzie w naszym mieście nie mogliśmy dostać żadnego chemicznego papierka wskaźnikowego PH, a jedyną rzeczą, którą udało mi się zdobyć, był papierek lakmusowy. Po przetestowaniu produktu otrzymałem PH między 5 a 6. Pomyśleliśmy, że spróbujemy usunąć oparzenia, które mogą być spowodowane kwasem solnym, a następnie dodaliśmy trochę wodorowęglanu sodu (BI) CP, który sprawił, że papierek lakmusowy PH miał ciemnoniebieski kolor. Szczerze mówiąc, nie chcemy stracić pozostałego produktu. Czy jest coś, co możemy teraz zrobić, zanim zaczniemy od nowa? Produkt jest śnieżnobiały i bardzo błyszczący jak diamenty, a po wyschnięciu jest bardzo drobnym proszkiem. Proszę o pilną pomoc, jeśli to możliwe.
 
Top