Question Synteza metamfetaminy z acetaminofenu?

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś kiedykolwiek próbował zsyntetyzować metamfetaminę z acetaminofenu, przyglądałem się różnym opiodom i natknąłem się na acetaminofen. Te dwie substancje są bardzo podobne, czy ktoś wie, jak zsyntetyzować metamfetaminę z acetaminofenu?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
N-(4-hydroksyfenylo)acetamid nie jest ketonem, jest amidem, ze względu na grupę NH zamiast węgla. Ponadto aromatyczny benzen zawiera grupę wodorotlenkową. To nie jest fenyl-2-propanon, który jest ketonem. Jeśli nie znasz podstaw chemii organicznej, wróć na lekcje chemii. Nie wiesz nawet, czym są stymulanty i opioidy! Jesteś tak głupi, że rtęć wygląda na mniej głupią.
 

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Jestem tutaj, aby nauczyć się chemii organicznej, nie mam dostępu do takich zajęć
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
WABnJxP2uj
Część OH tworzy kwas octowy, NH2 tworzy acetamid, a część CH3 tworzy aceton. Po dodaniu aromatycznego pierścienia benzenowego otrzymamy fenyloaceton. Chemia organiczna jest dobra do nauki. Dobrze jest karmić mózg wiedzą. Wiedza daje poczucie spełnienia, gdy przeprowadzasz eksperymenty lub coś ci się udaje. Breaking Bad to fajny serial. Gotuje narkotyki, zabija swoich wrogów i rozpuszcza ciała w specjalnym kwasie. Szybkość jest niesamowita.
 
Top