Question Mefedron kontra kokaina, czy rynek jest mądry?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tak więc w Stanach Zjednoczonych mogę z łatwością powiedzieć, że większość nie słyszała, a tym bardziej nie próbowała mefedronu. Wydaje się on jednak potencjalnym konkurentem dla kokainy.

Moje pytanie brzmi: jak pokonać strach ludzi przed nieznanym, złą sławę "dopalaczy" w USA i stworzyć potencjalny rynek mefedronu w USA?

Wygląda na to, że temat jest gotowy. Żadne psy narkotykowe nie testują mefedronu. Policja nie dysponuje jeszcze żadnymi testami fizycznymi (tymi, które noszą przy sobie). Masz trochę czasu, jeśli to ma sens, zanim wielkie oczy przyjdą szukać.

Jedynym sposobem, jaki przychodzi mi do głowy, jest oferowanie dobrego produktu i wysyłanie ton próbek do ludzi, takich jak setki, aby ludzie mogli go wypróbować i zasmakować. Ponadto, biorąc pod uwagę koszty życia, jeśli jest to przystępne cenowo, ludzie będą znacznie bardziej skłonni sobie na to pozwolić.

Przemyślenia?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nie musisz oferować tak wielu próbek na lokalnym rynku ulicznym. Twoi klienci znają się nawzajem. Jeśli uważasz, że Twoje produkty są bezpieczne, zrób test swoim znajomym. Rozmawiają ze sobą i pewnego dnia przychodzą do ciebie bardzo nowi klienci.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
4-MMC to nie to samo co kokaina.
Wdychany ma działanie stymulujące z bardzo wysokim przymusem ponownego dawkowania, ale bardzo płynną jazdą.
Po spożyciu doustnym ma znacznie silniejszy składnik empatogenny i niższy przymus ponownego dawkowania.

Istnieją badania pokazujące, że mieszanie 4-MMC z amfetaminą, metamfetaminą i MDMA znacznie zwiększa neurotoksyczność ich wszystkich.

4-MMC powinien być pozycjonowany jako samodzielny, łagodny zamiennik, a nie AUGMENT, do krótkotrwałego stosowania (w weekendy?) i jako substytut MDMA o niskim zaangażowaniu.

Jury wciąż nie wie, jak niebezpieczne są te substancje, więc ogromny wzrost sprzedaży w Twojej okolicy może pomóc w uzyskaniu opinii na ten temat.

Jak mówi @xile, rozdaj kilka próbek, a ludzie będą rozpowszechniać informacje.
Jest to zabawny, mało angażujący produkt, który z łatwością mieści się w tej samej przestrzeni co koka za ułamek kosztów.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Bardzo intensywnie zastanawiam się nad tym, gdzie je zdobyć. Nikt jej nie ma, a prekursory są trudne do zdobycia. Czystość kokainy jest niesamowicie niewiarygodna tam, gdzie jestem. 100 USD/g to kradzież za przyzwoitą kokainę, a kiedy ludzie mówią mi tańszą cenę, po prostu przechodzę, ponieważ wiem, że to śmieci bez patrzenia.
Nadszedł czas na zamiennik kokainy. Zwłaszcza taki, który można palić i który ma niesamowitą euforię. Siedzę tutaj i palę 5-10 hotboxów tej mety na raz i nie konkuruje ona z 1 uderzeniem cracku w dziale euforii
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Znacznie bardziej podobna do prawdziwej kokainy może być 4fluorokokaina
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tak, a na podstawie moich badań niektóre pierwiastki cynku mogą i trochę ciepła może je dehalogenować. Bardzo prawdopodobne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tak, te Grignardy są łatwiejsze do zdobycia niż do wyprodukowania 🤷, jeśli trafisz na arekolinę (główny alk. W orzechu betelu), stanie się ona "analogiem kokainy", zgadnij, który to? Być może myślisz sobie "cholera człowieku, wymienić analogi kokainy z czubka mojej głowy? Uh WIN 35... UH, GRW🤔.. TROPARIL! 4-FLOURO-KOKAINA...".
To paxill🤷, ale czy wiesz, że oni (chemicy itp.) Opierają swoje pomiary hamowania wychwytu zwrotnego 5ht na bezpośrednim porównaniu z peroksotyną (paxill), jest to standard, do którego porównywane są leki OUN.
 
Top