Question Maksymalny rozmiar syntezy/produkcji dla jednej osoby?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Zastanawiam się, jak duże może być laboratorium i jakie ilości może obsłużyć, biorąc pod uwagę wagę, tylko jedna osoba. Amfetaminy w szczególności

Istnieje stara, łatwa do znalezienia strona internetowa na temat produkcji metamfetaminy na dużą skalę, która wydawała się obsługiwać kilka funtów na raz.

Zastanawiam się, jak duże ilości można uzyskać bez sprzętu zasilanego, takiego jak wózki widłowe i szklane lub stalowe reaktory.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Jezu Chryste, skąd się biorą tacy ludzie?

Czy masz jakiekolwiek doświadczenie zawodowe?

Twoje pytania zależą od osoby wykonującej zadanie.

Jedna osoba może obsługiwać tylko 100 g, inna 2 kg.

Po prostu zacznij czytać i dowiedz się.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Oczywiście zależy to od doświadczenia, wiedzy itp. Ale w pewnym momencie pojawią się fizyczne ograniczenia, które albo będą wymagały większej liczby osób, albo sprzętu zasilanego elektrycznie.

Aby być może bardziej zwięzłym, zakładając, że ktoś jest przeciętnym chemikiem, jaki jest ogólny maksymalny rozmiar, który można obsłużyć w syntezie? Z moich poszukiwań wynika, że kilka kilogramów.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Wszystko oczywiście zależy od wiedzy, metody syntezy i prekursorów. W ciągu jednego dnia można wyprodukować zarówno 100 g, jak i 100 kg.
Dlatego trzeba konkretnie określić... jakimi pomieszczeniami dysponujemy i jaki mamy budżet na inwestycje w prekursory i sprzęt.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
W tej kwestii przyznam ci rację.

Na przykład ja sam nie jestem chemikiem. Ale moja codzienna praca wymaga ode mnie bardzo dobrej organizacji, samodzielności i wysokiego wykształcenia.

Z moją obecną konfiguracją mogę produkować 1,5 kg dziennie.

Gdybym zainwestował w większe laboratorium z większą ilością sprzętu, nie licząc reaktora chemicznego, mógłbym produkować po 5 kg dziennie.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dosłownie tony, jeśli masz miejsce na wielopiętrowy reaktor o pojemności 2-4 ton. Będziesz jednak musiał być sprawny, będzie to dużo schodów w górę iw dół.
 
Top