Looking for a vendor Dostawca LSD w Szwajcarii

hanslihansli

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Cześć chłopaki
Szukam endora LSD dla LSD w Szwajcarii. Musi akceptować bitcoiny lub podobne kryptowaluty. Dystrybucja pocztą (wewnątrz Szwajcarii, nie wysyłka zagraniczna).

Jak/gdzie mogę kogoś znaleźć? Czy jest miejsce, gdzie mogę spotkać sprzedawców z całego kraju?

Dziękuję
HansliHansli
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Nie zrozumiałem dokładnie Twojej prośby - czy chcesz dostarczyć LSD do dostawców LSD zlokalizowanych w Szwajcarii, czy też pytasz, gdzie możesz znaleźć / kupić LSD od szwajcarskich dostawców?
 

hanslihansli

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chcę dokonać zakupu od szwajcarskiego dostawcy
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Czy wypróbowałeś już dostawców na najpopularniejszych DNM? Nie testowałem ostatnio ich blotterów, ale obecni sprzedawcy są znani z kilku innych legalnych produktów, zazwyczaj blottery LSD są legalne - nie ma większego sensu robić fałszywych blotterów z analogami LSD (pusty zakaz dla wszystkich analogów niezależnie od Szwajcarii) lub jak niektórzy podejrzani sprzedawcy robili kilka lat temu, umieszczając NBOME zamiast LSD.

Blottery i tak są tak łatwe do ukrycia, że nie widzę większych problemów z zamawianiem z innych krajów UE, całkowicie płaska koperta zawierająca arkusz blotterów... ma śmiesznie niski procent przechwycenia.
 
Top