Question Zagubiony

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bracie, niedawno zainteresowałem się chemią, wiem bardzo niewiele, kupiłem trochę szkła i tak dalej, nie obchodziło mnie to, kiedy byłem młodszy, parałem się tu i tam robieniem kwasu azotowego, próbowałem kilka razy swoich sił w robieniu mety (zrujnowanej), oglądałem każdy film 20 razy, każda synteza jest inna.... Zaczyna się tak samo w większości przypadków, folia, amalgamat, rtęć, roztwór p2p, a następnie zmienia wszystko za pomocą kwasów, to powiedziawszy, jak dostać się do części krystalizacji, nikt nigdy nie kończy filmu z odłamkami, tylko białym produktem. jak zdobyć odłamki? Tak, jestem takim żółtodziobem, większość będzie się śmiać, ale jak zdobyć te cholerne odłamki?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie bój się, oto przykład. Jest to metkatynon, ale działa tak samo jak metamfetamina. Przy początkowej izolacji chlorowodorek rzeczywiście zawsze wyjdzie sproszkowany, rekrystalizacja, jak widać w poniższym linku, musi być przeprowadzona po filtracji i wysuszeniu pierwszego zbioru.
Należy pamiętać, że tylko izomer D ma odpowiednią strukturę krystaliczną do tworzenia dużych kryształów. racemiczna mieszanina chlorowodorku nigdy nie utworzy tak ładnych kryształów jak izolowany izomer D.
Również na twojej krótkiej liście materiałów myślę, że brakuje ci metyloaminy, jeśli po prostu zapomniałeś lub próbowałeś bez niej, nie wiem, ale spróbowałbym z :^)

 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Jaki izomer można uzyskać w ten sposób w 4mmc?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Podobnie 4 MMC ma również chiralny węgiel i istnieje jako para izomerów po syntezie znanymi i konwencjonalnymi sposobami. Istnieje literatura opisująca rozdzielczość, nie wiem w jaki sposób, ale spróbowałbym tego na ślepo z winowym lub czymś podobnym, może uda mi się wykopać kilka artykułów później wieczorem, kiedy będę miał czas.
Jeśli chodzi o efekt, izomer S wydaje się być 50 razy bardziej serotoninergiczny, o strukturze krystalicznej nie mogę ci powiedzieć, może sam się dowiesz i powiesz nam.
 

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
dzięki, śledziłem wideo reakcji redukcji, zrobić roztwór p2np 5 gramów p2np 50ml alkoholu 20 gaa, sodu hydro. 25g do 75ml wody, zafoliować azotan rtęci, zrobić amalgamat, wlać roztwór, gdy roztwór się skończy, dodać roztwór ługu, odstawić, wyciągnąć klarowny, następnie doprowadzić ph do 6 dodając bezwodny aceton i kwas siarkowy, włożyć do zamrażarki na chwilę wyciągnąć i przefiltrować próżniowo, koleś w filmie pominął niektóre kroki dla amalgi, ale zorientowałem się, że ta część, oto kolejne pytanie, zamówiłem trochę kwasu azotowego z chemlab mówi, że .01 dowód, za każdym razem, gdy mieszam się z rtęcią, aby uzyskać azotan, nic nie robi, nie ma reakcji próbowałem podgrzać, czy to oznacza, że nie jest wystarczająco silny, i jeszcze raz dziękuję za odpowiedź na moje pytania, wiem, że dla większości było to chichotanie, ale naprawdę to doceniam ...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A więc mówimy o amfetaminie, ok?
Więc to zmienia to, co powiedziałem.
Dowód nie jest dobrym sposobem na opisanie stężenia, ale wygląda na to, że kupiłeś roztwór wolumetryczny, co oznacza, że jest bardzo rozcieńczony.
Można to obejść, biorąc równoważną ilość rtęci metalicznej i mieszając ją często z aluminiowymi kwadratami 3x3 cm w kolbie w środowisku octu, nie używaj więcej niż 9% kwasu octowego i od czasu do czasu popychaj kwadraty w dół do kontaktu z rtęcią. Po pewnym czasie na dnie powinno być niewiele rtęci lub nie powinno jej być wcale, a amalgamacja powinna być widoczna.W tym momencie odcedzasz, pomijasz płukanie i dodajesz p2np rozpuszczony w ipa i kwasie octowym, jeśli dojdziesz do tego punktu i uda ci się wyizolować warstwę organiczną, zaleca się wysuszenie jej bezwodnym MgSO4 lub przemycie solanką. upewnij się, że kwas siarkowy nie jest również roztworem objętościowym. użyj roztworu 1/10 acetonu i kwasu do wytrącenia soli.
Do wytrącania można zrobić sobie przysługę i pominąć kwas siarkowy na rzecz L-winowego (sklep z winami). Po prostu rozpuść stały kwas L-winowy w alkoholu z odrobiną ciepła i użyj go tak, jak użyłbyś roztworu acetonu H2SO4. W ten sposób otrzymasz sól winianową d-amfetaminy, bardziej pożądany farmakologicznie enancjomer. Sole winianowe są w końcu stabilne po wyschnięciu, w przeciwieństwie do tego, co myślałem w przeszłości.
 
Top