szukam łatwego przepisu na tanią używkę cristal

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Cześć!
Jestem tu nowy i mam pytanie.
Jak zrobić amfetaminę metamfetaminę mefedron clephedrone (idk coś łatwego do przyrządzenia, co jest tanim stymulantem podawanym w formie kryształów) w kuchni bez sprzętu laboratoryjnego bez wiedzy chemicznej i z tanimi i łatwymi do przyrządzenia substancjami.
wiedzy chemicznej i z tanich i łatwych do zdobycia prekursorów w Polsce.
Dziękuję za pomoc i przepraszam za zły angielski.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Dobry dzień,
Wszystko, co chcesz / musisz wiedzieć, jest tutaj na BB lub możesz znaleźć trochę chemii 101 na YT itp.
Dobrym miejscem do rozpoczęcia może być redukcja efedryny lub pseudo pigułek z apteki do metamfetaminy. Nie potrzebujesz dużo sprzętu (jeśli w ogóle), a wszystko, czego możesz potrzebować, można znaleźć w lokalnym sklepie z narzędziami itp. Pomimo całej propagandy, NIE JEST TO TAK NIEBEZPIECZNE, jeśli masz trochę zdrowego rozsądku i dbasz o to, by robić to bezpiecznie. Mając wszystko przygotowane, redukcja jest w zasadzie jednoetapowa, a następnie odbierasz produkt i czyścisz go / krystalizujesz.

Po prostu czytaj, ...czytaj czytaj ... i czytaj jeszcze trochę. Ćwicz też małe rzeczy, na przykład suszenie rozpuszczalników solą epsom. Wytrącanie soli jodu z nalewek jodowych lub roztworów powidonu. Samo przygotowanie wszystkiego do tego jednego kroku redukcji da ci wystarczające doświadczenie laboratoryjne i technikę, aby sobie z tym poradzić. Kiedy ci się to uda i zrobisz to poprawnie, czeka cię miła nagroda. Co ważniejsze, nauczyłeś się czegoś i podjąłeś inicjatywę, aby wykonać to samodzielnie. Teraz znasz całkiem niezłą sztuczkę magiczną.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
heyy przepraszam za zawracanie głowy, ale jestem tu również nowy i jestem w takiej samej sytuacji jak ten, kto napisał ten post, badałem metamfetaminę i większość przepisów, które znalazłem, wymaga szklanych naczyń i sprzętu oraz innych rzeczy, które mogą być trudne do zdobycia, więc czy mógłbyś wyjaśnić lub załączyć jakiś przepis, który znasz, który jest tak prosty, jak to tylko możliwe lub nie wymaga żadnego sprzętu? lub polecić jakikolwiek lek, który jest łatwy do syntezy przy ograniczonych zasobach i doświadczeniu. Dziękuję i przepraszam za zły angielski
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Jeśli możesz zdobyć efedrynę/pseudoefedrynę, możesz zrobić z niej metę na kilka różnych sposobów.
1, czerwony fosfor i jod tworzą kwas hydriodowy - gotujesz efedrynę w kwasie HI - proste. Następnie przetwarzamy na lód.
2. "wstrząśnij i upiecz" zimne opakowania z azotanem amonu, baterie litowe - amoniak reaguje w gaz i skrapla się w ciecz wewnątrz butelki, która rozpuszcza lit (i dzieje się kilka innych dziwnych rzeczy), ale roztwór redukuje efedrynę do mety. W ostatecznym rozrachunku jest to technika gotowania "jednogarnkowego", którą można bardzo łatwo zaimprowizować przy użyciu
domowych i sklepowych. Jest również dość niebezpieczna, jeśli nie wiesz, co robisz. Wszystko to tak naprawdę... chemia.
3. Możesz również zrobić 4mmc z tabletek efedryny (lub pseudoefedryny), myślę, że jedno i drugie?
4. Jeśli spojrzysz na tę stronę wystarczająco długo, znajdziesz coś, co możesz zrobić. Zagłęb się człowieku.

Jak powiedziałem powyżej, po prostu czytaj i ucz się jak najwięcej. Możesz zadawać ludziom pytania, ale nie zadawaj im pytań, które powinieneś zadawać google.
Jeśli chcesz, możesz wysłać mi wiadomość, a ja postaram się pomóc i udzielić wskazówek.
Witamy w BB i życzymy powodzenia!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Metoda shake and bake jest bardzo niebezpieczna dla początkujących.

Jeśli chcesz produkować metamfetaminę, radzę skorzystać z pierwszej metody, czyli z tabletek efedryny.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nie można wyprodukować 4mmc z pseudo, ale można wyprodukować metkatynon przy użyciu pseudo i kmno4.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Na szacunek zasługują porady udzielane przez takie osoby, które mówią prawdę. Doceniać
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Na szacunek zasługują porady udzielane przez takie osoby, które mówią prawdę. Doceniać
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Cześć,
Naprawdę czuję twój problem, ponieważ kiedyś byłem taki jak ty, więc mam rozwiązanie dla twojego problemu.
. Jeśli chcesz mieć naprawdę łatwy stymulant, sugerowałbym syntezę metkationów, ponieważ generalnie wystarczy mieszać mieszaninę reakcyjną, a prekursory są powszechnie dostępne, na przykład na BB jest film o A-PVP przy użyciu walerofenonu, wodorobromku (który można zastąpić bromem, jeśli nie można go dostać) i trochę pirolodyny (jeśli chcesz pentedronu (pentedron jest pochodną mefedronu) jako stymulantu, zastąp pirolodynę metyloaminą, ale dostosuj masę molową). Ogólnie rzecz biorąc, można przekształcić dowolny atom z azotem w sól za pomocą kwasu solnego, uzyskując kryształy. Prekursory powinny być dostępne na etsy lub synthetika eu, która jest właściwie polską firmą. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, napisz do mnie.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Na szacunek zasługują porady udzielane przez takie osoby, które mówią prawdę. Doceniać
 
Top