Question Poszukiwanie nasion lub roślin koki w Europie

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Cześć, szukam małych roślin lub nasion koki.
Wiem, że nie jest to warte syntezy, ale chciałbym tradycyjnie żuć liście lub zrobić herbatę.

Pozdrawiam
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jestem prawie pewien, że nie wyszłoby tak, jak to sobie wyobrażasz...
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Nie ma znaczenia. Nie potrzebuję się naćpać.
Po prostu fajnie byłoby to mieć. Byłby to miły dodatek do roślin konopi, szałwii, pejotlu, maku i kath w moim zimowym ogrodzie.
Mam nadzieję, że to ma sens 😉
Następna będzie efedra i miejmy nadzieję kokaina
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Szczerze mówiąc, chciałbym również uzyskać kilka rodzajów nasion. Idąc tym tropem. Jeśli świat się skończy, będziemy ich potrzebować
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ludzie sprzedają je na Etsy, zarówno liście, jak i nasiona. Ludzie je otrzymują, są góry recenzji. Nigdy nie zastanawiałem się nad ich uprawą, ale nawet przy pobieżnym spojrzeniu widzę, że nasiona trzeba kupować o określonej porze roku, ponieważ w ogóle nie przechowują się zbyt dobrze i tylko dość świeże nasiona są żywotne. Mogą one również wymagać stratyfikacji lub nie. Wystarczy o tym wspomnieć, aby mieć plan, gdy nadejdzie sezon zrzucania nasion. Widziałem kilka artykułów o wydobywaniu go z worków z liśćmi. Nie było to niesamowicie opłacalne, ale pamiętam, że uzyskali 12 gramów z liści i wydaje mi się, że było to 5 funtów liści.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
I to jest całkowicie legalne? Nie ma żadnych problemów? Nigdy nie byłem na etsy, myślałem, że to rzemiosło
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nie, nie jest to nawet trochę legalne. Etst ma również wiele czystych ketonów używanych w perfumerii i mydłach" acetofenon na przykład pachnie wiśniami i wanilią, osobiście bym go nie wąchał. Może zaszkodzić. Etsy to całkiem dobry sposób na pranie niektórych chemikaliów. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, co tam mają
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To jest niesamowite! Chyba wejdę na etsy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jest tam synthocaine. Jest z Kanady i mówią, że chcą DEA#, ale zastanawiam się, czy spojrzeliby w drugą stronę, kiedy sprawdziliby te cyfry. Nikt nie kupuje chemikaliów na Etsy z licencją DEA. Kupują od sigma-aldridge i tym podobnych. Etsy ma korę korzeniową na wiele dni, olejki eteryczne, ekstrakty roślinne...... Ktoś w Indiach ma to w dupie, wyślą ci to pocztą.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tak, patrzę teraz na rzeczy. Ogólnie nie jest to złe miejsce na zakupy
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Z tego co wiem, koka musi rosnąć na idealnej wysokości, aby uzyskać potencjał kokainy :)
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
wypróbuj sharetheseeds.me
To forum, na którym ludzie wysyłają sobie nawzajem darmowe nasiona, więc musisz przekonać kogoś, by je wysłał, być może zapłacić kilka dolarów.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Wielkie dzięki!
 
Top