Looking for a vendor Szukasz nasion lub liści koki

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Wydajność ekstrakcji wolnej bazy kokainy z liści koki lub herbaty kokainowej wynosi około 0,48%

Biorąc to pod uwagę, do wyprodukowania 1 kg kokainy potrzebne byłyby ciężarówki liści (+/- 210 kg na 1 kg koki).
Taka infrastruktura prawdopodobnie nie jest tego warta.
Ludzie, którzy syntetyzują kokę w Europie, importują produkty zawierające kokainę, takie jak cement, tekstylia lub inne, a następnie ekstrahują wolną bazę z produktów zawierających kokainę za pomocą procedury chemicznej.

Najlepszym rozwiązaniem będzie prawdopodobnie znalezienie taniego źródła wysokiej jakości kokainy.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Delisse micropulverised jest dostępny w sklepach internetowych i jest łatwy do przejścia przez odprawę celną z Peru, jeśli jesteś w kraju niehiszpańskojęzycznym, ponieważ jest komercyjnie pakowany i jest tylko zielonym proszkiem, który zakładają, że jest to zielona herbata. Jest również łatwo mielona. Nasiona powinny być łatwe do zdobycia dzięki prostemu wyszukiwaniu w Google, ponieważ nie są nielegalne w większości krajów.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Nasiona i żywe rośliny można kupić tutaj - https://www.vreeken.nl/
W 100% legalne i bez oszustw, naprawdę mili ludzie, dobra komunikacja i zajęło mi dużo czasu, aby je znaleźć. Niestety nasiona są dostępne tylko raz w roku i trzeba złożyć zamówienie z wyprzedzeniem, a potem prawdziwym gównem jest utrzymanie ich przy życiu. Wszystkie moje 6 nasion wykiełkowało, ale zmagałem się z utrzymaniem ich przy życiu dłużej niż 6 miesięcy, planuję pojechać i kupić kilka żywych roślin.
Jeśli chodzi o dostawców liści Coca, szukam również potwierdzonego kontaktu z dostawcą, który może wysyłać do Wielkiej Brytanii, nie jestem zainteresowany ekstrakcją, tylko możliwością posiadania niektórych.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dzięki za zamieszczenie linku! Zależy mi również na znalezieniu dostawców koki, którzy mogą dostarczać ją luzem i mam już jednego na liście.
Możemy wymienić się informacjami za pośrednictwem DM, jestem otwarty na dzielenie się!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nie publikuj linków bez powodu. Najpierw dodaj link do katalogu linków, poczekaj, aż go zatwierdzimy, a następnie opublikuj wewnętrzny link do katalogu. W ten sposób społeczność będzie mogła ocenić strony i zrozumieć, kto jest godny zaufania, a kto nie.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zrozumiałem! I moje przeprosiny za złamanie zasad, myślałem, że przeczytałem wszystkie zasady forum. To się więcej nie powtórzy.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nie publikuj linków bez powodu. Najpierw dodaj link do katalogu linków, poczekaj, aż go zatwierdzimy, a następnie opublikuj wewnętrzny link do katalogu. W ten sposób społeczność będzie mogła ocenić strony i zrozumieć, które są godne zaufania, a które nie.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Fajny link, DM, jeśli kupujesz stamtąd i otrzymujesz to, co zamawiasz! Aby być uczciwym, złamałem tę zasadę, publikując link bez zatwierdzenia poprzez dodanie go najpierw do katalogu linków.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Nie zdawałem sobie sprawy, że w ten sposób dodaje się linki, przepraszam.
 
Top