Question Na przywitanie

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Cześć wszystkim,

Śledzę to forum już od dłuższego czasu, ale tylko jako cichy czytelnik, który nie brał w nim udziału.
Ponieważ bardzo podoba mi się sposób, w jaki rozwinęła się ta społeczność, postanowiłem się zarejestrować i być może zostać aktywnym członkiem.

Mam już doświadczenie w syntezie substancji i chętnie pomogę innym, a także sam się nauczę.

Jest jeden główny temat (myślę, że również najważniejszy), którego nie znalazłem jeszcze w żadnej ze znanych społeczności, a dotyczy on bezpieczeństwa przy zakupie chemikaliów do mniejszego laboratorium narkotykowego. Mam również doświadczenie w cardingu, więc wiem, jak skonfigurować anonimowe konto bankowe, Paypals, skrytki pocztowe, usługi spedycyjne, firmy itp.... Pomogą one płacić, a także anonimowo odbierać prawie wszystko, przekierowując je przez różne usługi i ostatecznie odbierając np. fałszywą skrzynkę pocztową.

Jeśli byłoby zainteresowanie tym tematem, byłbym skłonny napisać szczegółowy samouczek na temat tego, jak uzyskać i wykorzystać fałszywą tożsamość do naszych celów...? ???

pozdrawiam,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Cześć,

ok, mam to gotowe.
Pełne instrukcje, jak i gdzie uzyskać cyfrowy i/lub fizyczny identyfikator, jak go używać do otwierania kont bankowych online, Paypal, Ebay itp. I oczywiście, jak składać zamówienia i kierować je przez różne adresy, a na koniec upuszczać je w anonimowej skrytce pocztowej lub miejscu odbioru.

Właśnie pracuję nad drobnymi poprawkami.
Gdzie dokładnie powinienem to opublikować?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
cześć
Jestem zainteresowany cardingiem i używaniem fałszywych kart do celów bankowych, skontaktuj się ze mną z powrotem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej tam :) Nasz przyjaciel nie był online od listopada ubiegłego roku.

Nie wiemy, gdzie obecnie przebywa.

Biorąc to pod uwagę, prawdopodobnie nie znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci wypłacić pieniądze z fałszywych lub skradzionych CC. Ogólnie rzecz biorąc, carding jest również prawie martwy ze względu na 2fa i inne funkcje bezpieczeństwa, które zostały wdrożone jakiś czas temu.
Ludzie oferujący "działające" CC lub coś w tym stylu najprawdopodobniej cię oszukują.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam,

Potrzebuję jakiegoś działającego kosza, który działa dzisiaj, większość z nich nie działa w płatnościach międzynarodowych.

Chcę robić płatności w Indiach i głównie w USA.

Czy masz jakiś pomysł?
 
Top