Question Czy dostawcy na reddit są wiarygodni?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tytuł jest tym, co chcę powiedzieć.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nie ufałbym nikomu, kto handluje bezpośrednio, dopóki nie masz DŁUGIEJ historii kontaktów z nimi.
Kupuj od nich na rynku z escrow, aby nie stracić pieniędzy, jeśli nie wyślą.
Breaking Bad oferuje usługę escrow dla wszystkich towarów dostępnych za pośrednictwem producentów tutaj.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Nie ufaj nikomu. Zwłaszcza sprzedawcom internetowym.
Zostałem oszukany 5 razy. Jest kilka wskazówek, których mogę udzielić.
* Nigdy, przenigdy nie kupuj online. Jeśli kupujesz, użyj escrow.
* Transakcje twarzą w twarz, nie dawaj pieniędzy, dopóki nie zweryfikujesz towaru.
Prawdopodobnie powiedzą, że wezmę towar ze skrytki i przyniosę ci go.
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Przepraszam, że nie mogę edytować mojej wiadomości. Oto reszta mojego tekstu.

Nie ufaj nikomu. Zwłaszcza sprzedawcom internetowym.
Zostałem oszukany 5 razy i straciłem mnóstwo pieniędzy. Jest kilka wskazówek, które mogę dać.
* Nigdy, przenigdy nie kupuj online. Jeśli musisz, skorzystaj z usługi escrow. Prawdopodobnie nie chcą korzystać z escrow.
* Transakcje twarzą w twarz, nie dawaj pieniędzy, dopóki nie zweryfikujesz towaru.
- Prawdopodobnie powiedzą: "Wezmę towar ze skrytki i przyniosę ci, daj pieniądze teraz, a więcej go nie zobaczysz".
- Mogą dać ci torbę z fałszywym towarem. powąchaj lub posmakuj przed przekazaniem pieniędzy.
- nie pokazuj pieniędzy ani portfela przed sprawdzeniem towaru. kiedy jesteś pewien na 100%, daj pieniądze.
- Czasami mówią, że to 60 $, a potem zawsze podnoszą cenę. nigdy nie pozwól im na to.

Doświadczyłem tego wszystkiego. Nawet przyszedłem tutaj, aby znaleźć przyzwoitego sprzedawcę, ale nie mogłem. Ponieważ sprzedawcy nikomu nie ufają. Więc musisz zrobić to samo.

Co można zrobić?

Spróbuj znaleźć osobę, która kogoś zna, to jedyny sposób. W przeciwnym razie będzie to bicie powietrza.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Tak, nie mam zamiaru dyskryminować, Włosi w Europie wolą prostytutki, prawdopodobnie z powodu moich własnych doświadczeń
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Stary, ukryłeś swój profil, czy możesz polecić mi sprzedawcę, który wysyła w tr dla lsd?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Tak! Absolutnie! Tak jak ci czarni faceci, którzy stoją na końcu każdego mostu nad kanałem w Amsterdamie! Całkowicie. Zainwestuj z nimi w Bitcoin podczas kupowania narkotyków, to okazja!
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Na Reddit jest wielu oszustów, zachowaj ostrożność przed złożeniem zamówienia.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nie. Niegodni zaufania i w większości głupi ludzie. Wystarczająco głupi, by oszukiwać ludzi, którzy chcą się tylko zabawić. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś traktować wszystko, co widzisz na reddicie w odniesieniu do chemii (w tym handlu narkotykami) z przymrużeniem oka. Sam nigdy nie spotkałem nikogo, komu zaufałbym na tyle, by wysłać jakąkolwiek większą kwotę pieniędzy za cokolwiek, czy to narkotyki, chemikalia czy sprzęt na tej platformie. Nie masz tam żadnego ubezpieczenia swoich pieniędzy i każdy może powiedzieć ci wszystko.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Czasami umieszczam reklamy na Reddit, nie wszyscy dostawcy Reddit to oszuści, lepiej zacząć od przykładowych zamówień, zanim im zaufasz.
 
Top