Question Czy tworzenie własnych prekursorów chemicznych jest naprawdę opłacalne?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Widzę, że wytworzenie prekursora chemicznego wymaga wielu odczynników chemicznych, więc zastanawiam się, czy to się opłaca
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To. To pytanie, ten komentarz, to taki ogólnik, że zastanawiałem się nad odpowiedzią na ten post, ale każdy zna odpowiedź. Tak. Nie. Może. Więc 🤔. Nie złapiesz mnie na kupowaniu chloroformu i nie złapiesz mnie też na robieniu kwasu D-winowego 😜
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Czy uważasz, że warto samodzielnie wytwarzać kwas lizergowy (CAS: 82-58-6)?
Potrzebuję go jako prekursora do syntezy chemicznej dietyloamidu kwasu lizergowego (CAS: 50-37-3)
Ale widzę, że jest to bardzo złożony proces i potrzeba wielu reakcji chemicznych i odczynników chemicznych.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To jest czynnik nr 1. Dostępność. Istnieją prekursory, które są warte więcej niż złoto, ponieważ nie jestem przygotowany do pracy w atmosferze azotu lub pod ciśnieniem 10 atm. Jeśli ciśnienie. Te same chemikalia nie są tak cenne dla kogoś, kto je zna.
Jeśli nie wiesz nic o chemii, te pigułki pseudoefedryny są cenne, ale jeśli wiesz, jak zrobić P2P, nie są one wcale cenne. Rozważałem opcję wytwarzania odczynników i prekursorów zamiast produktu, ale jest to o wiele bardziej niszowy rynek i jest to zgodne z wytwarzaniem gotowych produktów w skali zysku / zagrożenia.
Gdybym nie miał absolutnie nic innego do roboty w domu, prawdopodobnie hodowałbym drożdże na L-pac na ogromną skalę, albo mak, efedrę, khat lub inne podobne rzeczy
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nie, łatwiej jest po prostu kupić prekursory z Chin, na przykład P2NP kosztuje tyle samo, co nitroetan, a otrzymujesz prekursor bez prekursora, taki jak nitroetan.
 
Top