Question czy można zostać chemikiem leków, od czego zacząć / nauczyć się, jak dobrze ciąć?

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
cześć, jestem nowy w tej grupie, chcę założyć laboratorium w kalifornii i zastanawiałem się, czy ambitny uczeń może zrobić amp., mdma, benzo i nauczyć się mieszać leki... na przykład mam jedną tabletkę alprazolamu, jak mogę się upewnić, że kiedy pokroję ją na 2 mg batony, każde małe ziarno będzie aktywne, czy istnieje sposób na wymieszanie składników na mokro, aby upewnić się, że każdy baton ma 2 mg?
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Prawdopodobnie nie powinieneś podawać swojej lokalizacji...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Tylko dla moich klientów biznesowych. Jestem w biznesie od dawna, więc trudno będzie rozmawiać z kimś trudnym bez mojej wiedzy.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Cześć, przepraszam, że nie mam dla ciebie odpowiedzi. Chciałem tylko powiedzieć, że jestem na tej samej pozycji. Doceniam ludzi, którzy chcą się uczyć, mam nadzieję, że osiągniesz swój cel.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Nie jest to dodatek, jest to po prostu coś, czego wiele osób, które znam, używa do swoich osobistych projektów) jest to dość dobra kombinacja rzeczy, które sprawiają, że pigułki wychodzą bardzo spójnie. Można również użyć celulozy mikrokrystalicznej, aby uzyskać mniej optymalne wyniki, ale niższą cenę. Byłoby to dobre rozwiązanie do testów.


  2. Odważ określoną ilość (powiedzmy 50 gramów) mieszanki i wyciśnij ją (wdym cięciu, batony są wyciskane za pomocą pras do tabletek, a nie cięte), aż nic nie zostanie.
  3. Zważ wszystkie wyprodukowane tabletki i podziel je przez liczbę tabletek. Teraz wiesz, ile waży pojedynczy baton i ile traci się w prasie.
  4. Teraz wystarczy odjąć wagę aktywnego składnika (tj. Alp) od wagi batonu.
  5. Pomnożyć przez liczbę tabletek
  6. Odjąć od ilości mieszanki startowej
  7. Teraz wiesz, ile każdego z nich należy umieścić w misce.
  8. Użyj silikonowej szpatułki, aby roztrzepać i wymieszać z boku miski.
  9. Rób to przez nie mniej niż 15 minut.
  10. Wypełnij swoją mieszankę i naciśnij


I tak, zdaję sobie sprawę, że można to zrobić łatwiej, ale celowo uczyniłem to tak prostym, jak to tylko możliwe.

Aby odpowiedzieć na resztę pytania: Naucz się jak wykonać ekstrakcję DMT. Następnie dowiedz się, jak zrobić sok vape Changa & DMT. Gdy już to zrobisz, naucz się robić GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Witam, dziękuję za poradę, ale nie pytał o ekstrakcję DMT z roślin. Co więcej, ten samouczek jest reprezentowany na forum BB.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Zapytał o to, jak zostać chemikiem leków, a ponieważ wie bardzo niewiele, zasugerowałem, że od tego można zacząć.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Zacząłem od siarczanu amonu, ale spędziłem wiele godzin czytając wszystko, co mogłem o tajnej chemii
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Jeśli chcesz wiedzieć jak syntetyzować leki zacznij od książek z chemii organicznej dla początkujących,ucz się a będziesz wiedział wszystko czego potrzebujesz,czytaj bbgate,rozmawiaj z bardziej doświadczonymi chemikami,czytaj inne fora i reddit,może archiwum rod na erowid ale uważaj na te syntezy tam umieszczane
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam mam pytanie mam 1 kg bmk 5449-7-1 proszek jak mogę zrobić p2p off itt ktoś pomoże mi proszę? Dzięki
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Skorzystaj z funkcji wyszukiwania na forum, nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pytanie, czy mogę samodzielnie wykonać e refluxcondser, więc tak, jak mogę to zrobić, już dziękuję
 
Top